Tipuj na Fortune Peugeot Tennis Tour 2020 v Piešťanoch

Od dnešného dňa sa môžete tešiť na súboje z tenisových kurtov v Piešťanoch, na ktorých sa predstavia najlepší slovenskí tenisti a tenistky na podujatí Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Tipuj na Fortune predzápasové výsledky alebo využi možnosť LIVE stávok v priebehu stretnutí

Od dnešného dňa sa môžete tešiť na súboje z tenisových kurtov v Piešťanoch, na ktorých sa predstavia najlepší slovenskí tenisti a tenistky na podujatí Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Tipuj na Fortune predzápasové výsledky alebo využi možnosť LIVE stávok v priebehu stretnutí.

Tipuj na Fortune Peugeot Tennis Tour 2020
Tipuj na Fortune Peugeot Tennis Tour 2020

Svoje umenie predvedú naši tenisti od štvrtka 23.7. do nedele 26.7.2020 v treťom turnaji Peugeot Tennis Tour. V Piešťanoch sa predstaví dohromady 16 najlepších slovenských hráčov a hráčok. V line-upe nechýbajú slovenské esá ako Andrej Martin #1, či deblový špecialista Filip Polášek.

Predstavia sa samozrejme aj víťazi predošlých turnajov tour, ktorými sú Lukáš Klein a Alex Molčan. Medzi ženami budú favoritkami na finalistky minulého turnaja, ktorými sú Viktória Kužmová a Anna Karolína Schmiedlová.

Stávková kancelária Fortuna je hlavným partnerom podujatia, takže sa môžete tešiť na bohatú kurzovú ponuku ku všetkým zápasom. Navyše, Fortuna ponúka všetkým tipujúcim naďalej aj kurzové zvýhodnenie, vďaka ktorému môžeš navýšiť svoje výhry na tiketoch až o 30%!

Peugeot Tennis Tour 2020 kurzy Fortuna
Kurzová ponuka Fortuny – Peugeot Tennis Tour 2020

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!