Tipuj playoff Ligy Majstrov a Európskej Ligy na Fortune

Najlepšie európske súťaže sa opäť prebudia k životu po dlhých piatich mesiacoch. Po prestávke spôsobenej celosvetovou pandémiu sa veľa vecí zmenilo a kto nakoniec postúpili do ďalších bojov je otázne. Tipuj playoff Ligy Majstrov a Európskej Ligy s kurzovou ponukou od stávkovej kancelárie Fortuna

Najlepšie európske súťaže sa opäť prebudia k životu po dlhých piatich mesiacoch. Po prestávke spôsobenej celosvetovou pandémiu sa veľa vecí zmenilo a kto nakoniec postúpili do ďalších bojov je otázne. Tipuj playoff Ligy Majstrov a Európskej Ligy s kurzovou ponukou od stávkovej kancelárie Fortuna.

Tipuj playoff Ligy Majstrov na Fortune
Liga Majstrov a Európska Liga na Fortune

Víkend bude patriť zvyšným osemfinálovým stretnutiam Ligy Majstrov, ktorá má na programe odvety o postup do štvrťfinále. V akcii budú veľkokluby ako Real Madrid, Barcelona, Juventus, či Bayern. Nie všetci však majú dobrú východiskovú pozíciu pred odvetou.

Nesmierne náročnú cestu za postupom bude mať najmä vo fantastickej forme hrajúci Real Madrid, ktorý po koronapauze prešiel cez každého ako nôž maslom a vybojoval titul v La Lige. Do súboja s Manchestrom City však ťahá zlý výsledok z prvého zápasu, keď doma prehral 1:2.

Prechádzka ružovou záhradou nečaká ani na rivala z Barcelony, ktorá sa po prestávke neskutočne trápi a o problémoch v klube by sme mohli napísať slohovú prácu. Na Nou Camp cestuje v dobrej forme Neapol, ktorý síce po prestávke ovládol Taliansky pohár, ale zlyhal v ligovej súťaži, keď skončil na siedmom mieste.

Neapol cíti, že by mohol zamiešať karty v boji o miestenky do štvrťfinále, keď v prvom zápase doma remizoval 1:1. Trápenie katalánskeho veľkoklubu môže vyvrcholiť už zajtra večer. Tipuj playoff Ligy Majstrov a Európskej Ligy na Fortune, ktorej kurzovú ponuku nájdete na obrázku nižšie.

Kurzová ponuka Fortuny
Kurzová ponuka Fortuny

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!