Tipujte French Open zadarmo o 4,000,000 Netov!

Dnes sa rozbieha očakávaný grandslamový turnaj French Open, ktorý prebieha na antuke. V Paríži budú súťažiť esá tenisového sveta od 27. septembra do 11. októbra. Tipsport pripravil pre svojich tipérov zaujímavú súťaž v tipovaní. Tipujte French Open úplne zadarmo a získajte 2,000,000 Netov pripravených pre víťaza!

Dnes sa rozbieha očakávaný grandslamový turnaj French Open, ktorý prebieha na antuke. V Paríži budú súťažiť esá tenisového sveta od 27. septembra do 11. októbra. Tipsport pripravil pre svojich tipérov zaujímavú súťaž v tipovaní. Tipujte French Open úplne zadarmo a získajte 2,000,000 Netov pripravených pre víťaza!

V mužskom pavúku sú favoritmi na titul Rafael Nadal, Novak Djokovič a Dominic Thiem. V ženskom ja favoritkou Simona Halepová. Súťaž Survivor od Tipsportu je zadarmo, pričom zapojiť sa môžete cez web alebo mobilnú aplikáciu.

Tipujte French Open zadarmo
Tipujte French Open zadarmo na Tipsporte

Pod Survivor spadajú dve strategické súťaže. Tipujte komu sa pošťastí v jednotlivých fázach mužského a ženského pavúka. Počas všetkých kôl pritom bude možné jedného hráča a hráčku zvoliť iba raz. Tipér, ktorý úspešne prejde najviac kolami (bude mať najviac úspešných tipov), získa až 2 000 000 Netov!

V súťažnom mužskom i ženskom pavúku Roland Garros sa odohrá celkom sedem kôl. Ale pozor! Musíte sa zapojiť hneď do prvých kôl oboch dvojhier, neskôr už k tomu nedostanete príležitosť. Ďalej vždy postúpia iba úspešní tipujúci.

Súťažný princíp? Podobný ako u predchádzajúceho Tenisového pavúka. Tipnite si v každom kole mužského a ženského pavúka French Open jedného tenistu a tenistku, ktorí podľa vás postúpia do ďalšej fázy turnaja. Daného hráča a hráčku si už ale v nasledujúcich kolách nebudete môcť zvoliť.

Každého účastníka turnaja konaného v hlavnom meste Francúzska si je teda možné vybrať iba raz. Pokiaľ váš favorit/favoritka postúpi, idete s ním/ňou do ďalšieho kola aj vy. Keď vypadne, hra pre vás skončí. Svoje tipy môžete ľubovoľne upravovať do uzávierky daných zápasov v rámci daného kola. V prípade, že máte na aktuálne kolo natipované a duel vami zvoleného tenistu/tenistky už začal, tak pretipovať si už nemôžete.

Príklad z mužského pavúka:

Zo zápasov úvodného kola singlistov sa mi pozdáva postup Gaëla Monfilsa. V prvom kole tak tipujem Francúza. Uspel? Idem ďalej. V druhom kole volím Alexandra Zvereva (Monfilsa zvoliť nemôžem, pretože som ho tipoval v prvom kole). Opäť zásah do čierneho? Super, čaká ma 3. kolo. V ňom idem do Dominica Thiema. Ďalší zásah. Nasleduje osemfinále, štvrťfinále a semifinále. Z účastníkov fázy TOP 4 v zložení Daniil Medvedev, Kei Nishikori, Rafael Nadal a Novak Djokovič si vyberám Djokera. Zásah! Teraz zostáva už len určiť víťaza finále medzi Djokovičom a Nadalom. A tu je to pre mňa jasné, klikám na Rafu (Novaka tipovať nemôžem, „využil“ som ho v semifinále).

Ako je z uvedeného príkladu vidieť, je potrebná isté dávka prezieravosti. Dívať sa dopredu a svojich top favoritov si „šetriť“ do neskoršej fázy súťaže/turnaja. Kto bude v semifinále? Kto by to mohol celé vyhrať (aby som si daného tenistu-budúceho víťaza vybral práve až v kľúčovej bitke o titul a nie skôr)? Keď sa vám stane, že už nemôžete nikoho tipovať, pretože ste všetkých tenistov zahrali v minulých kolách, počíta sa vám súčet úspešných tipov. Pokiaľ teda nemôžete tipovať finále, máte šesť úspešných tipov. A pokiaľ nebude mať nikto viac, získavate podiel.

Ten, kto dôjde najďalej zo všetkých, získa odmenu 2 000 000 Netov (to platí v mužskom, tak aj ženskom pavúku). V prípade, že výhercov bude viac, cena sa medzi nich rozdelí.

A kde teda hrať? Obe súťažné stránky nájdete po prihlásení sa na hráčsky účet v záložke SÚŤAŽE (a to i v natívnej aplikácii v sekcii MÔŽEM HRAŤ). Po natipovaní však chvíľu potrvá, než sa súťažná dlaždica aktualizuje a presunie sa do sekcie ZÚČASTŇUJEM SA. Tipovať môžete už teraz, aj napriek tomu, že nie je dohraná kvalifikácia French Open a mužský/ženský pavúk tak zatiaľ nie je kompletný (ďalšie zápasy budú doplnené, keď kvalda skončí).

Zahrajte si Tipbank

Pri ženskom singli na French Open sme zároveň vypísali Tipbank. Zamerajte sa na tipovanie zápasov zo ženského pavúka tohto turnaja a získajte hodnotnú odmenu. Súperte s ostatnými členmi najväčšej komunity tipérov.

Princíp? Jednoduchý. Všetci súťažiaci majú na začiatku Tipbanku rovnaký počiatočný bank a snažia sa ho pomocou stávok na udalosti zo ženskej dvojhry na Roland Garros rozmnožiť. Víťazom sa stane tipér, ktorý bude mať na konci súťaže najvyšší bank!

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!