V Zlatej Lige na DOXXbete narástol Jackpot na €1,319

Končí sa kvalifikačný cyklus, a tak je čas sa opäť venovať tipovaniu najprestížnejších futbalových líg. V zlatej Lige na DOXXbete môžete okrem výhry na tikete získať aj bonus, ktorý je aktuálne vo výške €1,319.

jackpot v Zlatej Lige na DOXXbete
Vyšší jackpot v Zlatej Lige na DOXXbete

Zlatá liga je spustená na DOXXbete počas celej sezóny. Sú do nej zahrnuté TOP futbalové ligy sveta, ako Primera Division, Premier League, Seria A a Ligue 1. O čo v nej ide? Ak uhádnete všetky zápasy jedného kola niektorej z týchto líg, vyhráte okrem výhry na tikete aj Jackpot, ktorý je vždy minimálne €1,000. Aktuálne je vo výške €1,319. Na to, aby hráč vyhral stanovený Jackpot musí mať výherný tiket, ktorý obsahuje všetkých 10 zápasov určitého kola jednej z líg. Minimálny vklad pre zaradenie tiketu do súťaže je iba €1. Povolené sú tipy 1, X, 2. Na tikete nemôže byť žiadny iný zápas či udalosť.

Informácie o Zlatej Lige na DOXXbete:

– súťaž začala 3.10.216 a končí 30.6.2018,
– účasť v súťaži netreba potvrdzovať,
– stanovený Jackpot vyhrá ten hráč, ktorý bude mať výherný tiket so všetkými 10 zápasmi v rámci ľubovolného kola vybranej ligy. Zápasy v rámci líg, či kôl sa nesmú medzi sebou kombinovať,
– ak bude v jednom kole viac výhercov, jackpot sa preporzdelí rovnomerne medzi všetkých,
– do súťaže sa nezapočítavajú duplicitné tikety, rovnako tak aj rozpisové a skupinové tikety,
– Jackpot platí pre všetky ligy súčasne, čo znamená, že v prípade viacerých výhier v jednom týždni sa Jackpot prerozdelí rovným dielom medzi všetkých výhercov bez ohľadu na to, akú ligu hráč uhádol. Rovnako každý hráč má nárok iba na jedno pripísanie Jackpotu v rámci jedného týždňa. Ak hráč uhádne v jednom týždni viacero líg zo Zlatej ligy má nárok iba na jedno pripísanie Jackpotu,
– povolené tipy na zaradenie tiketu do Jackpotu sú iba 1, X, 2. Tipy nie je možné medzi sebou kombinovať,
– na pripísanie Jackpotu je nutné mať na tikete výherných všetkých 10 zápasov v rámci vybraného kola ligy. Stornované zápasy, alebo zápasy vyhodnotené kurzom 1 porušujú túto podmienku a do súťaže sa nezapočítavajú.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!