Virtuálne hry na SYNOTtipe: Nová možnosť stávkovania

Vyskúšajte nové virtuálne hry na SYNOTtipe, ktoré sú alternatívnou k športovému tipovaniu. Medzi hlavné výhody virtuálnych hier patrí samozrejme rýchlosť, keďže jednotlivé zápasy, či preteky prebiehajú prakticky nepretržite

Vyskúšajte nové virtuálne hry na SYNOTtipe, ktoré sú alternatívnou k športovému tipovaniu. Medzi hlavné výhody virtuálnych hier patrí samozrejme rýchlosť, keďže jednotlivé zápasy, či preteky prebiehajú prakticky nepretržite.

Virtuálne hry na SYNOTtipe nový dizajn
Novinka SYNOTtipu

Pokiaľ sa už dohrala vaša obľúbená súťaž alebo len chcete skúsiť niečo nové, dajte šancu virtuálnym hrám. Prinesú vám kopec zábavy a nový prepracovaný dizajn prináša veľa nových príležitostí na tipovanie.

Virtuálne hry na SYNOTtipe disponujú širokou ponukou na stávkovanie. K dispozícii sú štyri nasledovné hry: futbal, dostihy, superautá a plochá dráha. Kurzová ponuka je veľmi prehľadná a intuitívna, takže tipovanie zvládne aj začiatočník.

Minimálna výšky stávky na virtuálne hry je €1. Pokiaľ sa vám v internetovom prehliadači nezobrazujú správne videá virtuálnych hier, musíte v nastaveniach povoliť zásuvný modul Flash. Neváhajte a vyskúšajte nové virtuálne hry v stávkovej kancelárii SYNOTtip už teraz!

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!