Voľná stávka na DOXXbete ponúka €70 bonus!

Nová bonusová akcia Voľná stávka na DOXXbete prihráva tipérom až €70 zadarmo. Stačí, ak za deň prestávkuje aspoň 10€ na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu je 5 a viac. Po splnení podmienok získa každý hráč automaticky voľnú stávku v hodnote 5€. Voľnú stávku môže každý hráč získať až 14 krát!

Voľná stávka na DOXXbete
Voľná stávka na DOXXbete prihráva €70 na tipovanie

Informácie o stave pretočenia sú zobrazené v sekcii nad tiketom po prihlásení na DOXXbet. Hráč musí prestávkovať aspoň 10€ počas jedného dňa vždy do polnoci. Voľná stávka sa pridelí vždy do 24 hod. od jej získania. Voľná stávka má platnosť 14 dní od pripísania a vzťahujú sa na ňu podmienky minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť 5,0 a viac. Následne sa zobrazí v tikete po výbere zápasov.

Súťaž sa začína od 10.9.2018 a končí 23.9.2018 23:59 SEČ. 

Voľnú stávku 5€ získa každý hráč, ktorý počas dňa (to je od 00:01 do 23:59) prestávkuje aspoň 10€ na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu je 5 a viac. Voľná stávka sa pridelí vždy do 24 hodín od jej získania. Každý hráč môže získať maximálne jednu voľnú stávku za jeden deň v súťaži. Maximálny počet získaných voľných stávok je 14. Pretočenie nie je kumulatívne a neprenáša sa do ďalšieho dňa. Čiže ak má hráč pretipovaných napríklad 8€ na tiketoch spĺňajúcich podmienky, tak po polnoci začína od nuly. 

Voľná stávka platí 14 dní od pripísania.

Vzťahujú sa na ňu podmienky minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť 5,0 a viac. Do súťaže sa NEZAPOČÍTAVAJÚ duplicitné tikety a tikety, ktoré boli predčasne vyplatené. Súťaž sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové tikety. DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku alebo v prípade, ak už bola odovzdaná, túto voľnú stávku odobrať. DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá a podmienky alebo pozastaviť akciu. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!