Vstupný bonus Fortuna 💯: €30 bez rizika + 30 free spinov

V stávkovej kancelárii Fortuna nenájdeš klasický vstupný bonus ako je tomu u konkurencie. Fortuna vsádza na €30 stávku bez rizika a 30 spinov zadarmo do online kasína

V stávkovej kancelárii Fortuna nenájdeš klasický vstupný bonus ako je tomu u konkurencie. Fortuna vsádza na €30 stávku bez rizika a 30 spinov zadarmo do online kasína, ktoré získaš po registrácii. Pokiaľ máš rád stávkovanie a nie sú ti cudzie ani automatové hry, táto kombinácia bonusov je ako stvorená pre teba!

stávky bez rizika je vstupný bonus Fortuny
Vstupný bonus Fortuna

Stávka bez rizika je rozšírená a dobre známa na slovenskom trhu. Fortuna ponúka €30 stávku, pričom na jej uzatvorenie máš 7 dní od aktivácie. Stávka bez rizika platí na prvú stávku po aktivovaní bonusu s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou E-športy, Terno dňa, Maxikombi a dlhodobé stávky).

Podmienky bonusu €30 stávka bez rizika:

• Ponuka Stávky bez rizika platí pre každého nového klienta.
• Táto ponuka platí iba na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu.
• Ponuka Stávky bez rizika platí na prvú stávku s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou, e-Šport, Terno dňa, Maxikombi a dlhodobé stávky).
• Na uzavretie prvej stávky má klient obdobie 7 dní po aktivácii. Po tejto dobe nárok na uzavretie Stávky bez rizika zaniká.
• V prípade, ak Vaša prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Fortuna Vám vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet. V prípade splnenia všetkých podmienok máte nárok na vrátenie vkladu. A to až do výšky, za akú ste prvú stávku po aktivácii bonusu uzavreli, maximálne však do sumy 30 (tridsať) EUR.
• Stávku bez rizika nie je možné kombinovať so žiadnym iným bonusom.

Ak sa ti nepodarí natipovať správne, Fortuna to vráti tvoj vklad na hráčsky účet do 24 hodín od vyhodnotenia stávky. Okrem toho máš po registrácii nárok aj na 30 voľných spinov v online casine Fortuna.

Jedinou podmienkou je spraviť po dokončení registrácie vklad na účet v hodnote aspoň €10. Následne dostaneš ponuku 30 spinov zadarmo na hru White King. Nezabudni, že vstupný bonus Fortuna platí opäť iba 7 dní. Neváhaj a vyskúšaj svoje šťastie hneď teraz!

Stávková kancelária Fortuna vybočuje z radu bohatou kurzovou ponukou, v ktorej nájdete rôzne ligy a tipovať môžete aj na spoločenské podujatia, či virtuálne hry. Fortuna rozšírila svoju ponuku aj o e-športy, ktorý tipovanie naberá na popularite.

Fortuna ponúka stávkujúcim výber z veľkého množstva stávok:

Profistávka, EXPERT, Favorit PLUS, Terno dňa, Dvojitá šanca, Maxikombi, Malá domov, Kombinácie stávok a Zápas bez remízy. O všetkých druhoch stávok a podrobnostiach ich využitia sa môžete dočítať v našom návode.

Tipujúci na Fortune využívajú radi aj predčasné vyplatenie tiketu, ktoré je samozrejme k dispozícii aj v mobilnej verzii. Už sa vám určite veľakrát stalo, že vám ušiel posledný zápas na tikete a prišli ste o výhru. To sa vám vďaka predčasnému vyplateniu tiketu už nestane. Detailné informácie nájdete tu.

Zaujme vás určite aj mobilná aplikácia Fortuna, o ktorou môžete tipovať na zápasy kdekoľvek. Intuitívne rozhranie, kompletná kurzová ponuka, skvelá Rýchlostávka, či tisíce prenosov prostredníctvom Fortuna TV. To všetko a mnoho ďalších užitočných funkcií a vychytávok nájdete v mobilnej aplikácii Fortuna, o ktorej sa viac dočítate tu.

Fortuna neposkytuje zákazníkom iba štedrý vstupný bonus, ale aj možnosť sledovať tisíce živých prenosov cez Fortuna TV. Živé prenosy rôznym športových podujatí majú všetci zaregistrovaní užívatelia Fortuny k dispozícii ZADARMO! V našej recenzii Fortuna TV sa dočítate detailnejšie informácie.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!