Vstupný bonus Niké na tipovanie až do výšky €1,000!

Niké pozmenilo svoj vstupný bonus a dalo hráčom na výber hneď zo 5 možností. Preto si každý môže vybrať, o aký vstupný bonus Niké má záujem, keďže pri každom z bonusov sú určené iné podmienky. Vyber si ten, ktorý najlepšie sadne na tvoj štýl tipovania.

Stávková kancelária Niké
Stávková kancelária Niké

Vstupný Bonus Niké €50

Ak s tipovaním začínaš alebo tipuješ s nízkymi vkladmi, vyber si Vstupný Bonus €50. Zaregistruj sa, urob prvý vklad na svoje osobné stávkové konto v Niké a bonus je tvoj už pri prestávkovaní 5-násobku vkladu! Do prestávkovanej sumy sa denne započítava súčet stávok s herným vkladom v maximálnej výške €10. Do prestávkovanej sumy sú započítavané tikety ktoré obsahujú minimálne tri stávkové udalosti, každá s kurzom aspoň 1.1 . Bonus je vyplácaný priebežne – vždy po prestávkovaní 1-násobku prvého vkladu vám najneskôr do 24 hodín Niké pripíše na vaše osobné stávkové konto 1/5 vášho Bonusu.

Vstupný Bonus Niké €300

Bonus získate po prestávkovaní 10-násobku prvého vkladu. Do prestávkovanej sumy sa denne započítava súčet stávok s herným vkladom v maximálnej výške €100. Do prestávkovanej sumy sú započítavané tikety ktoré obsahujú minimálne tri stávkové udalosti, každá s kurzom aspoň 1.25. Bonus je vyplácaný priebežne – vždy po prestávkovaní 2-násobku prvého vkladu vám najneskôr do 24 hodín Niké pripíše na vaše osobné stávkové konto 1/5 vášho Bonusu.

Vstupný bonus Niké €1,000

Bonus získate po prestávkovaní 10-násobku prvého vkladu. Do prestávkovanej sumy sa denne započítava súčet stávok s herným vkladom v maximálnej výške €500. Do prestávkovanej sumy sú započítavané tikety ktoré obsahujú minimálne tri stávkové udalosti, každá s kurzom aspoň 1.40. Bonus je vyplácaný priebežne – vždy po prestávkovaní 2-násobku prvého vkladu vám najneskôr do 24 hodín Niké pripíše na vaše osobné stávkové konto 1/5 vášho Bonusu.

Niké Bonus €40 zadarmo vo voľných tiketoch

– podajte si tiket s herným vkladom aspoň €2 cez ktorýkoľvek z nasledujúcich kanálov Niké:
a) internetová stránka Niké
b) m.nike.sk
c) aplikácia NIKÉ (iOS alebo Android)
d) pobočka Niké alebo Nikinka (herný vklad 2 eurá plus manipulačný poplatok 0.12 eur),
– za prvý takto podaný tiket na každom z uvedených kanálov Niké získavate jeden voľný tiket v hodnote 10 eur (čiže až 5-násobok vášho vkladu). Ten vám Niké pripíše najneskôr do 24 hodín od splnenia podmienky,
– spolu môžete zo všetkých kanálov Niké získať až 4 voľné tikety v celkovej hodnote 40 eur,
– podmienkou získania voľného tiketu alebo Bonusov na pobočke je tipovanie s klubovou kartou Niké (zasielaná je poštou do 5 pracovných dní od registrácie),
– platnosť každého získaného voľného tiketu je 2 dni od jeho pripísania a môžete ho uplatniť (podať cez ktorýkoľvek kanál Niké) na kurzové stávky s minimálne 3 stávkovými udalosťami, každú s kurzom aspoň 1.50.

Potom už platia len dve klasické podmienky, a to, že najneskôr do 10 dní od registrácie musíte uskutočniť prvý vklad na svoje osobné stávkové konto v Niké a podmienky pre čerpanie Bonusu je potrebné splniť do 90 dní od registrácie. Do prestávkovanej sumy nevstupujú tikety rozpisovej stávky a predčasne vyplatené tikety.

Vstupný bonus Niké 3-násobok vkladu
Vstupný bonus Niké 3-násobok vkladu

Novinka: 3-násobok vkladu pre nových hráčov

Jedná sa o 200%-ný vstupný bonus Niké s priebežným vyplácaním. Najneskôr do 10dní od registrácie uskutočnite prvý vklad na svoje osobné stávkové konto v NIKÉ. Váš prvý vklad stanoví hodnotu Bonusu, ktorá bude vo výške 200% tohto vkladu a to maximálne do výšky 500 eur.

Bonus je vyplácaný priebežne –vždy po prestávkovaní 1,5-násobkuvášho bonusu vám najneskôr do 24 hodín pripíšeme na vaše osobné stávkové konto 1/10 vášho Bonusu. Celý bonus získate po prestávkovaní 15-násobku vášho bonusu.

Rôzne zaujímavé bonusové akcie popredných stávkových kancelárii so slovenskou licenciou nájdete v našej sekcii Aktuálne bonusy.