Výherca DOXXbetu: Vychutnal si bitku o Manchester?

DOXXbet organizuje aj súťaže o výhry v podobe zájazdov na prestížne zápasy európskych líg. Výherca DOXXbetu sa teraz podelil o svoje pocity a zážitky z takéhoto výletu. Vychutnal si zápas Manchesteru United s Manchesterom City.

Ešte v októbri sme vás informovali o zaujímavej súťaži, ktorá prebiehala na DOXXbete. Mohli ste si v nej zahrať o výlet na prestížny zápas. A na výber ste mali také fantastické zápasy, ako Real Madrid – FC Barcelona, Machester United – Manchester City a SSC Neapol – AC Miláno! V súťaži sa hralo o 2 vstupenky na zápas, 2 letenky z Viedne a späť + služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu a 2-krát ubytovanie na 1-3 noci.

Jedným z víťazov sa stal Peter U., ktorý sa pre DOXXbet podelil so svojimi zážitkami. Byť totiž na takom zápase ako bol (Manchester United – Manchester City) je určite snom nejedného futbalového fanúšika. Zzápas sa skončil 1:2. Peter vyhral súťaž na DOXXe a tak si tento zápas vychutnal so svojou partnerkou. Peter je síce fanúšik United, čiže zápas sa pre neho neskončil dobre. No aj tak si nevedel vynachváliť atmosféru na Old Trafforde:

Zápas bol dosť slabý, ale atmosféra neopísateľná.“

Výherca si zájazd doslova užíval. Nespoznal len samotný Manchester, ale v rámci exkluzívnej prehliadky sa poprechádzal v útrobách Old Traffordu. Počas tejto prehliadky môže návštevník nahliadnuť do šatne Red Devils kde sa prezliekajú hviezdy ako Ibrahimovič, De Gea, či Pogba. Okrem toho sa dostanete aj na lavičku Manchesteru, či dokonca do siene slávy, kde sa môžete pofotiť so všetkými trofejami ktoré červení diabli získali. Ako Peter na záver dodal „Bol to super zážitok, podobné súťaže si nenechám nikdy ujsť.

Výherca DOXXbetu  Peter1
Výherca DOXXbetu: Peter U.
Peter2

Dúfame, že keďže DOXXbet vyšiel s touto informáciou, tak už čoskoro pripraví podobnú akciu a aj vy si budete môcť vychutnať zápas vašich snov.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!