Zaujímavé novinky na Tipsporte: Nový dizajn fóra a iné

Na Tipsporte nájdete teraz zaujímavé novinky, ktoré vám určite spríjemnia zážitok zo športového tipovania. Tešiť sa môžete na nový vzhľad fóra aj na Androide, či sledovania odporúčaných blogov a mnoho ďalšie. Čo pre vás Tipsport pripravil?

Na Tipsporte nájdete teraz zaujímavé novinky, ktoré vám určite spríjemnia zážitok zo športového tipovania. Tešiť sa môžete na nový vzhľad fóra aj na Androide, či sledovania odporúčaných blogov a mnoho ďalšie. Čo pre vás Tipsport pripravil?

Stávková kancelária Tipsport neustále napreduje a počúva feedback svojich zákazníkov. A preto pravidelne prichádza so zmenami, úpravami a vylepšeniami webu. Najnovšieho dizajnu fóra sa po zariadeniach fičiacich na Apple dočkali aj užívatelia s operačným systémom Android. Po novom môžete vo fóre filtrovať tikety, komentáre či analýzy.

Zaujímavé novinky na Tipsporte
Zaujímavé novinky na Tipsporte

Čitateľov blogov určite poteší možnosť sledovania odporúčaných blogov. Z Tipligy sa minimálne do konca roka nebude vyraďovať. Rozšírila sa tiež ponuka presných výsledkov a pridali sa „pušky“ pre stolný tenis.

Redesign fóra aj na Android a mobilnom webe

Nový vzhľad fóra majú po iOS taktiež zariadenia s operačným systémom Andorid a mobilný web. To zďaleka nie je všetko. V novom designe je taktiež live fórum alebo komentáre pri blogoch, článkoch a analýzach, ktoré prešli taktiež viacerými zmenami vrátane garancie kurzu alebo úpravou spôsobu odmeňovania.

Teraz je vo fóre možné filtrovať tikety, analýzy alebo komentáre. U všetkých klientov sa pri nicku zobrazuje okrúhly avatar. Pri písaní komentára môžete po novom jednoducho a rýchlo pridať tiket či analýzu. Pri jednotlivých komentoch môžete využiť celý rad ďalších možností, ako je Odpovedať užívateľovi, Poslať správu, Ignorovať užívateľa alebo Nahlásiť príspevok.

Sledovanie odporúčaných blogov

Zaujímavé vylepšenie je prichystané v sekcii Blogy. Pokiaľ vami sledovaný tipér ohodnotí akýkoľvek blog piatimi hviezdičkami, môže vám prísť upozornenie. Túto funkciu si môžete zapnúť v sekcii Nastavenie → Sledujte komunitu → Sledovaný odporučil blog.

Z Tipligy sa nebude vyraďovať

V Tiplige dochádza vzhľadom k pandémii koronavírusu ku zmene. Po novom nebude hráč vyradený zo súťaže za situácie, že v danom kole neuzatvorí ani jeden tiket. V takomto prípade iba zostúpi o ligu nižšie. Táto zmena bude platiť, vzhľadom k uzavretým pobočkám, do konca kalendárneho roka. Vo všetkých súťažiach sa po novom pri vyhľadávaní užívateľov zobrazujú avatary tipérov, ak ich majú tipéri nastavené.

Ďalšie novinky

Vzhľadom na feedback boli rozšírené množiny presných výsledkov pri predzápasových stávkach na futbal a hokej. Ďalším športom, ktorý má záložku Udalosti, je bedminton. Dobré známe push notifikácie sa rozrástli o ďalší šport – stolný tenis.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!