Zimný Tipcup na Tipsporte garantuje 6,000,000 Netov!

roku 2021 sa môžu členovia najväčšej komunity tipérov tešiť na celkovo 9 Tipcupov, v ktorých bude rozdaných nepredstaviteľných 55 miliónov Netov. Už v stredu začína na Tipsporte prvý Zimný Tipcup, ktorého víťaz zinkasuje parádnych 400,000 Netov.

V roku 2021 sa môžu členovia najväčšej komunity tipérov tešiť na celkovo 9 Tipcupov, v ktorých bude rozdaných nepredstaviteľných 55 miliónov Netov. Už v stredu začína na Tipsporte prvý Zimný Tipcup, ktorého víťaz zinkasuje parádnych 400,000 Netov.

Navyše, Kráľ záverečného Turnaja majstrov si pripíše na svoje konto ohromných €40,000! Nezabudnite, že do Turnaja majstrov sa môžete kvalifikovať práve prostredníctvom Tipcupov. Cez ne sa do Turnaja majstrov prebojuje 1 040 najlepších z celoročného rebríčka Tipcupov (k 8. 11. 2021). Ďalších 1 008 tipérov sa do TM dostane z Tipligy (k 8. 11. 2021, všetci od úrovne A triedy až po 1. ligu).

Rozpis Tipcupov 2021 Tipsport
Rozpis Tipcupov pre rok 2021 na Tipsporte

Úvodný Zimný Tipcup odštartuje 13. januára a potrvá do 2. marca 2021. Súťaž v tipovaní sa bude odohrávať výhradne na webe. Tipcup nemá žiadne špeciálne požiadavky. Jednoducho stačí mať vytvorený účet na Tipsporte a môžete sa zapojiť.

Systém Zimného Tipcupu bude nasledujúci:

Po desaťdňovej kvalifikácii, ktorá prebehne od 13. do 22. januára na Tipsporte, sú na programe až do úplne konca bitky v skupinách. V kvalifikačnej fáze i v skupinových kolách hrajú všetci tipujúci proti sebe. Traja najúspešnejší z kvaldy, kde bude denný limit 2 EUR, si odnesú 40 000 Netov! Odmeny sa dočká 500 najlepších hráčov z kvalifikácie.

Do 1. kola skupinové fázy postúpi 8 192 najúspeš­nejších súťažiacich z kvaldy. V ňom budú hrať po dobu troch kalendárnych dní všetci proti sebe. V 2. kole, kam sa dostane 4 096 najlepších hráčov z úvodného kola, si to opäť všetci súťažiaci rozdajú proti sebe o prienik do 3. kola. Znovu sa pritom bude bojovať tri dni a postup oslávi rovná polovica, teda 2 048 najlepších.

Na rovnakom princípe bude Zimný Tipcup pokračovať až do finálového kola skupinovej fázy, kde poznáme celkového víťaza. Vyhrá naozaj len ten najlepší!

Tipcup súťaž v tipovaní Tipsport
Vyskúšajte Tipcup – Súťaž v tipovaní Tipsport

Ako sa do Zimného Tipcupu prihlásite?

Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket uzatvoriť. Záleží len na vás, aké tikety do súťaže zaradíte. Jediné obmedzenie predstavuje zmienený maximálny denný limit vkladov. Na mobilných aplikáciách vyberte pri zostavovaní tiketu Zimný Tipcup v poli „súťaž“, ktoré je pod výberom vkladu.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov rovnajúci sa potenciálnej výhre v EUR. Do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety tipéra, ktorému sa spočítajú výhry v EUR na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa v bodoch (body získané na tiketoch zložených z viacerých príležitostí, napr. Kombinátory, sa vypočítavajú z výhier dosiahnutých na jednotlivých príležitostiach tohto tiketu).

V rámci všetkých hracích kôl si hráči môžu zobraziť tikety svojich súperov. V kvalifikácii sa je možné pozrieť na tikety sokov z daného hracieho dňa a predchádzajúcich odohraných dní, ale iba za predpokladu, že sám súťažiaci plne vyčerpal denný limit daného dňa alebo mu denný limit daného dňa prepadol. V skupinovej fáze potom hráči môžu vidieť tikety svojich súperov z predchádzajúcich odohraných dní v príslušnom kole.

Zimný Tipcup na Tipsporte program
Zimný Tipcup na Tipsporte – harmonogram

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!