Zlatá liga s Jackpotom na DOXXbete pokračuje!

Futbalové ligy sveta štartujú, keď budeme onedlho svedkami zápasov na zelených v trávnikoch v Španielsku (11.6.), Taliansku (20.6.), Anglicku (17.6.), či u nás doma (13.6)

Futbalové ligy sveta štartujú a onedlho budeme svedkami zápasov na zelených v trávnikoch v Španielsku (11.6.), Taliansku (20.6.), Anglicku (17.6.), či u nás doma (13.6). V stávkovej kancelárii DOXXbet bude pokračovať obľúbená bonusová akcia Zlatá liga s Jackpotom.

Zlatá liga s Jackpotom pokračuje
Zlatá liga s Jackpotom

Pokiaľ ťa baví futbal, máš všeobecný prehľad a nevieš si predstaviť zápas bez staveného tiketu…Zlatá liga je pre teba ako stvorená. Počas celej sezóny je na DOXXbete spustená špeciálna stávka Zlatá liga, s ktorou okrem klasickej výhry získaš navyše ešte aj aktuálny Jackpot.

Výška jackpotu je momentálne €1,150! Zlatá liga je klasická kombinovaná stávka, ktorá spočíva v uhádnutí všetkých zápasov v rámci jedného kola vybranej ligy.

V Zlatej lige sú vybrané TOP futbalové ligy sveta: Seria A, Primera Division, Premiere League a Ligue 1. Na to, aby hráč vyhral stanovený JACKPOT musí mať výherný tiket, ktorý obsahuje všetkých 10 zápasov určitého kola jednej z líg. Minimálny vklad pre zaradenie tiketu do súťaže je 1€. Povolené tipy pri každom zápase na tikete sú iba 1, X, 2. Na tikete nesmie byť žiadny iný zápas či udalosť.

Účasť v súťaži netreba potvrdzovať. Do súťaže je automaticky zaradený každý hráč. Tak neváhaj a stav si už dnes!

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!