Floyd Mayweather favoritom. Môže McGregor prekvapiť?

Drvivá väčšina odborníkov sa zhoduje na tom, že americký boxer Floyd Mayweather s prehľadom zdolá Conora McGregora. Porovnali sme kurzy 3 stávkových kancelárií, ktoré tiež favorizujú boxera pred špecialistom na MMA boje. Je aj pre vás Floyd Mayweather favoritom zápasu storočia?

Floyd Mayweather favoritom
Floyd Mayweather favoritom – Stav si na Fortune

To sa proste nevidí. Conor McGregor má sebavedomia na rozdávanie. Tento špecialista na bojové umenie MMA sa už tento víkend (zo soboty na nedeľu o 04:00) totiž postaví do ringu zoči voči americkej megahviezde boxu Floydovi Mayweatherovi. Bude to teda nevyrovnaná bitka nielen preto, že Mayweather má bilanciu v ringu 49-0-0, ale hlavne preto, že MMA a box sú rozdielne športy a zápas bude čisto boxerský.

Známy a úspešný slovenský pästiar Tomi „Kid“ Kovács podľa sport.aktuality.sk vyhlásil:

Keby sa bojovalo v klietke podľa pravidiel MMA, Mayweather je bez šance. Bude sa však boxovať a ako ja hovorím, toto je naša obývačka a preto podľa mňa McGregor nemá šancu. Už to síce nie je ten Floyd Mayweather čo predtým, vracia sa po určitej pauze a to nikdy nie je jednoduché, ale stále je to velikán.“ Pridáva sa k nemu aj slovenský šampión MMA Ivan Buchinger slovami „Tento zápas je predovšetkým divadlom pre divákov. Napriek tomu v ňom vidím význam aj zo športového hľadiska, pretože ak by sa Conorovi podarilo zvíťaziť, ľudia by inak začali vnímať MMA. Reálne má samozrejme väčšie šance Mayweather a myslím si, že vyhrá. Stať sa však môže hocičo, stačí jeden presný úder.

Stávkové kancelárie samozrejme tiež favorizujú Floyda Mayweathera. V Tipsporte je na neho kurz 1.26, vo Fortune 1.27 a na BetX 1.25. Možno by sa oplatilo tipnúť na Mayweathera, že vyhrá KO. Na to je kurz v Tipsporte pekných 1.8. Ale ťažko povedať, nakoľko ako povedal Buchinger „môže rozhodnúť jedna rana.“ Zaujímavosťou je, že na výhru McGregora je tiež najvyšší kurz na Fortune (3.9). Na Tipsporte a BetX je na McGregora 3.8.

Každá zo stávkových kancelárií má na tento zápas rôzne možnosti na stávku, ako napríklad: Mayweather vyhrá počas prvej minúty – 20.0, McGregor vyhrá v 10.-12. kole – 25.0, atď. Dá sa vsádzať aj na to, koľko kôl sa odohrá. Proste možností na stávku máte neúrekom.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!