Fortuna liga: Slovenský futbal sa prebúdza po dlhom spánku!

Na slovenské zelené trávniky sa vracia po dlhých mesiacoch život a vy môžete byť pri tom

Naša najvyššia futbalová súťaž je späť a s ňou prichádzajú aj bonusové výhry od Fortuny. Na slovenské zelené trávniky sa vracia po dlhých mesiacoch život a vy môžete byť pri tom. Fortuna liga ponúkne zajtra 5 zápasov.

Fortuna liga slovenský futbal
Fortuna liga je späť!

V sobotu 13.6. sa znova rozbehne Fortuna Liga a dohrávať sa bude 5 kôl, čo je polovica pôvodne plánovanej nadstavbovej časti. Futbal si môžete vychutnať z pohodlia domova vďaka živým prenosom na Fortuna TV a okoreniť si zápasy pri live stávkach.

V najširšej ponuke na trhu nájdete možnosť staviť si úplne všetko a navyše Fortuna ponúka aj špeciálne kurzové zvýhodnenie, vďaka ktorému môžeš na tiketoch vyhrať až o 30% viac! Vyskúšať môžeš aj fortunaligového EXPERTA, v ktorom sa hrá o bonus vo výške €1,111.

Kráľ expertov Fortuny ligy dokonca zinkasuje obrovskú €5,000 prémiu! Najvyššie miesto tabuľky okupuje momentálne Slovan, ktorý má veľký 10-bodový náskok pre druhou Žilinou, čo znamená, že už po prvom kole po reštarte môže predčasne oslavovať svoj desiaty titul s ére samostatnosti.

Slovan nastúpi v sobotu doma proti Ružomberku, pričom v zostave sa objaví aj Vladimír Weiss. Pokiaľ domáci naplnia papierové predpoklady a Žilina zaváha proti Trnave, tím Slovana môže začať oslavovať.

kurzy fortuny na slovenský futbal
Kurzy Fortuny

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika na Fortune!