Súťaž v tipovaní na DOXXbete o zájazdy na TOP zápasy

Nová súťaž v tipovaní na DOXXbete prináša možnosť zabojovať o zájazdy na špičkové futbalové zápasy Real Madrid – FC Barcelona, Machester United – Manchester City a SSC Neapol – AC Miláno! Aké sú podmienky?

Futbalová sezóna je v plnom prúde a vy sa vďaka DOXXbetu môžete dostať na tie najatraktívnejšie zápasy najlepších futbalových líg. Každý fanúšik španielskeho futbalu by si určite rád na vlastné oči vychutnal El Clásico. Tí ktorí majú radi zápasy z kolísky futbalu si nemôžu nechať ujsť priamy súboj o titul medzi červenou a modrou časťou Manchesteru, no a fanúšikov Mareka Hamšíka určite poteší Boj pod Vezuvom, kde domáci SSC nastúpi proti gigantovi z AC Miláno.

V čom spočíva súťaž?

Stačí počas jej trvania (2.10.2017 10:00 – 31.10.2017 23:59) nazbierať najvyšší súčet výherných kurzov z futbalových príležitostí. A traja z vás vyhrajú zájazd na TOP futbalové zápasy sezóny:
1. miesto: Real Madrid – FC Barcelona
2. miesto: Manchester United – Manchester City
3. miesto: SSC Neapol – AC Miláno

Súťaž v tipovaní na DOXXbete
Súťaž v tipovaní na DOXXbete

Výhercovia získajú kompletný zájazd pre dve osoby. V cene sú priame letenky z Viedne, vstupenky na zápas, služby slovenského delegáta a samozrejme aj ubytovanie v blízkosti štadióna. Okrem toho je pre výhercov pripravený aj doplnkový program spojený s prehliadkou štadióna.

Víťazom sa stáva hráč, ktorý počas trvania súťaže nazbiera najvyšší súčet výherných kurzov z futbalových zápasov na DOXXbete. Do súťaže sa započítavajú všetky správne futbalové tipy (aj na nevýherných tiketoch). Minimálny vklad na tiket je €3.

Ďalšie informácie:
– do súťaže sa započítavajú len tikety, ktoré obsahujú maximálne 10 futbalových tipov,
– kurz výherného tipu sa rovná počtu získaných bodov do rebríčku,
– získané body sa medzi sebou sčítavajú,
– víťazom sa stáva hráč s najvyšším súčtom výherných kurzov z fut. príležitostí,
– v prípade rovnosti bodov rozhodne o poradí vyšší súčet vkladov na výherné tikety,
– do súťaže sa nezapočítavajú duplicitné tikety a tikety, ktoré boli predčasne vyplatené,
– súťaž sa vzťahuje na jednoduché tikety (sólo stávky a kombinované stávky) a tiež LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové a skupinové tikety.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!