Tipovanie na SYNOTtipe: Arsenal vs. Norwich

Vyskúšali ste už tipovanie na SYNOTtipe? Dnešná kurzová ponuka bude z obľúbenej stávkovej kancelárie, ktorá vyniká najväčšími bonusmi na trhu

Vyskúšali ste už tipovanie na SYNOTtipe? Dnešná kurzová ponuka bude z obľúbenej stávkovej kancelárie, ktorá vyniká najväčšími bonusmi na trhu. V analýze zápasu sa spolu pozrieme na duel medzi Arsenalom a Norwichom.

Tipovanie na SYNOTtipe arsenal
Arsenal tréning

32. kolo anglickej Premier League pokračuje štvoricou zápasov. Kanonieri z Arsenalu domá privítajú beznádejne posledný Norwich aj s našim reprezentantom Ondrejom Dudom. Arsenal okupuje priebežné 10. miesto tabuľky a do pohárovej Európy to tento rok nevyjde.

Londýnsky tím sa bude pravdepodobne viac sústrediť na zápasy v FA Cupu, kde naposledy vyradil Sheffiled 2:1. V lige si v predošlom kole poradili so Southamptonom 2:0 a šnúra víťazstiev by sa mala predĺžiť aj po večerom zápase na Emirates Stadium.

Norwich naopak z FA Caupu vypadol, keď vo štvrťfinále nestačil na rozbehnutý Manchester United. V lige to nie je o nič lepšie, keď sa stále nevie strelecky chytiť a zápasy sa bez gólov nevyhrávajú. Kvalita kádra, aj napriek zraneniam (Özil, Martinelli, Leno…atď), bude jednoznačne na strane domácich.

Stretnutie bude ponúkať v priamom prenose stanica Premier Sport od 19:00. Náš tip na zápas je 1. Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie SYNOTtip, kde aktuálne prebieha bonusová akcia VII. TOUR Slovakia Challenge o €500! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

kurzy anglickej ligy
Tipovanie na SYNOTtipe

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!