Kráľ expertov na Fortune získa €5,000 prémiu!

Staviť si na Experta Fortuna ligy nebolo nikdy vo Fortune výhodnejšie. Každý tipujúci teraz okrem navýšenej výhry o 20% a klasického bonusu €777 v každom kole, hrá od 15. kola Fortuna ligy aj o prémiu €5,000! Budeš nový Kráľ expertov na Fortune?

Kráľ expertov na Fortune bonus
Kráľ expertov na Fortune

Tá bude na konci tohto ročníka 2017/18 odovzdaná Kráľovi expertov Fortuna ligy. Tým sa stane ten tipujúci, ktorý od 15. do 32. kola Fortuna ligy 2017/18 najviackrát správne natipuje Experta Fortuna ligy. Prémia €5,000 mu bude mu odovzdaná na slávnostnom vyhlásení ankety Jedenástka roka.

Ak nastane situácia, že bude viac výhercov s rovnakým počtom správne natipovaných Expertov Fortuna ligy bude rozhodovať:
– vyšší súčet kurzov všetkých ich správne natipovaných Expertov Fortuna ligy v ročníku 2017/18, od 15. do 32. kola,
– v prípade, ak bude rovnaký súčet kurzov u viacerých klientov, rozhodne vyšší súčet výhier (vyššia suma) všetkých ich správne natipovaných Expertov Fortuna ligy,
– v prípade, ak bude rovnaký aj vyšší súčet výhier, o víťazovi rozhodne posledný správne natipovaný – Expert (napr. 32. kolo > 17. kolo),
– v prípade ak nerozhodne ani toto pravidlo, tak o víťazovi rozhodne skorší čas podaného tiketu víťazného Experta v najvyššom kole.

Poznámka: Tikety podané na pobočkách sa do súťaže budú zarátavať len vtedy, keď budú podané na členskú kartu.

Najbližšie kolo Fortuna Ligy sa uskutoční 18.11.. Kurzy vo Fortune sú nasledovné:

ExpertFortunaLiga16kolo

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!