Kurzová ponuka AC Milan – Parma na Tipsporte

Talianska Seria A má dnes na programe až 7 zápasov 33. kola. Naša analýza vás zavedie na slávne San Siro, kde nastúpia rozbehnutí Rossonieri. Kurzová ponuka na zápas AC Milan - Parma bude z dielne Tipsportu

Talianska Seria A má dnes na programe až 7 zápasov 33. kola. Naša analýza vás zavedie na slávne San Siro, kde nastúpia rozbehnutí Rossonieri. Kurzová ponuka na zápas AC Milan – Parma bude z dielne Tipsportu.

Milánsky veľkoklub predvádza po reštarte ligy skvelé výkony, keď v priebehu šiestich zápasov ešte neprehral – 4 víťazstvá a 2 remízy. Vyškolil silné Lázio 3:0 a po fantastickom obrate zdolal aj vedúci Juventus 4:2.

facebook/AC Milan – tréning

Posledné kolo prinieslo cennú remízu 2:2 na pôde Neapolu, s ktorým zvádza boj o miestenku do Európskej Ligy. Tímy momentálne delia v tabuľke 2 body. Domáci zápas s Parmou, ktorá sa figuruje na pohodlnom 12. mieste, by mal vyznieť jasne v prospech AC Milána.

Priemerná Parma má veľa zranených hráčov a menšiu motiváciu. Navyše, náš Juraj Kucka zaskakuje za zraneného útočníka Corneliusa. V poslednom kole dokázala Parma konečne bodovať, keď vydrela v nastavenom čase remízu 2:2 proti Bologni.

Súboj talianskej Serie A môžete sledovať od 19:30 na Tipsport TV. Náš tip na zápas je 1, pričom očakávame viac gólov v sieti hostí. Na obrázku nižšie je k dispozícii kurzová ponuka na zápas AC Milan – Parma spolu s ďalšími dnešnými stretnutiami.

V stávkovej kancelárii Tipsport aktuálne prebieha bonusová akcia v tipovaní – Letný Tipcup o 6 miliónov Netov! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka AC Milan - Parma
Kurzy Tipsportu na zápasy Serie A

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!