Kurzová ponuka: FC Sevilla zdolá bez problémov Valladolid

Dnešná kurzová ponuka bude z kuchyne stávkovej kancelárie DOXXbet, pričom si priblížime zápas španielskej futbalovej ligy medzi FC Sevilla a Valladolidom

Dnešná kurzová ponuka bude z kuchyne stávkovej kancelárie DOXXbet, pričom si priblížime zápas španielskej futbalovej ligy medzi FC Sevilla a Valladolidom. Domáci majú ambície na Ligu Majstrov a hostia krúžia v tichých vodách vzdialených od pásma zostupu.

Kurzová ponuka tímu Sevilla oslavy z gólu
FC Sevilla

Po reštarte La Ligy Sevilla ešte neprehrala, keď ťahá slušnú 10-zápasovú šnúru bez prehry. Na druhej strane, viac ju sprevádzajú remízy ako výhry, keďže sa z víťazstva počas tejto séria tešila iba trikrát. Na úvod po prestávke zdolala v mestskom derby Betis a potom prišli tri remízy v rade.

Momentálne okupuje štvrté miesto tabuľky so štvorbodovým náskokom pred Getafe. Či sa jej podarí postúpiť do Ligy Majstrov je otázne, pričom bodovať naplno by sa patrilo už dnes večer proti Valladolidu.

Tomu patrí priebežné 15. miesto v tabuľke a drží si 8-bodový dištanc pred zostupovou hranicou. Valladolid spolieha na dobrú obranu a cieľ udržať sa druhý rok v súťaži zatiaľ napĺňa. V súboji týchto dvoch tímov očakávame viac gólov a domáci by mali jednoznačne ťahať za dlhší koniec povrazu.

Kurzová ponuka, ktorá je k dispozícii na obrázku nižšie, hovorí jasnou rečou v prospech FC Sevilla. Zápas začína o 22:00 a nezabudnite, že môžete využiť aj bonus €50 pre každého na tipovanie, ktorý aktuálne rozdáva DOXXbet. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka FC Sevilla Valladolid
Kurzová ponuka DOXXbetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!