Kurzová ponuka Fortuny: Slavia – Plzeň

Dva najlepšie tímy českej futbalovej FORTUNA ligy na seba narazia dnes večer v ostro sledovanom stretnutí

Dva najlepšie tímy českej futbalovej Fortuna ligy na seba narazia dnes večer v ostro sledovanom stretnutí. Česká najvyššia súťaž má na programe celkovo 5 stretnutí a našu analýzu obohatí kurzová ponuka Fortuny na zápas Slavia – Plzeň. Viktoria Plzeň šľape ako dobre namazaný stroj pod vedením slovenského trénera Adriána Guľu. Slavia bude mať čo robiť..

Viktoria Plzeň hráči
Viktoria Plzeň

FC Viktoria Plzeň je pod vedením nášho kormidelníka zatiaľ stopercentná, pričom predvádza pohľadný ofenzívny futbal. Forma je jednoznačne na strane Viktorky, ktorá stráca na „Zošívaných“ v boji o titul 8 bodov. V prípade prehry sa bude zdať titul v nedohľadne, ale pokiaľ Slavia doma prehrá, Plzeň sa nebezpečne priblíži a všetko bude otvorené.

Plzeň si do súboja prvých dvoch tímov tabuľky nesie neskutočnú 16-zápasovú víťaznú sériu, ktorú by chcela dnes večer predĺžiť. Šláger 28. kola českej ligy začne o 19:00, pričom bookmakeri favorizujú domáci tím. Jediné, čo bude zápasu chýbať, sú plné tribúny fanúšikov. Živý prenos si môžeš naladiť na Fortuna TV.

Kurzová ponuka Fortuny: Slavia - Plzeň
Kurzová ponuka Fortuny: Slavia – Plzeň

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!