Súťaž v tipovaní: Poď na tréning s našou repre

Fortuna si pre tipujúcich pripravila jednoduchú súťaž v tipovaní, vďaka ktorej môžete získať dresy slovenskej futbalovej reprezentácie (aj s podpismi hráčov ak budete chcieť). Vyhrať môžete aj návštevu tréningu slovenských reprezentantov pred zápasom so Slovinskom.

Súťaž v tipovaní Fortuna
Súťaž v tipovaní na Fortune

Stav si vo Fortune tiket za minimálne €5, vlož ho do komentáru pod článkom venovanému tejto akcii na ich stránke a si v hre o 5x 2 návštevy tréningu našej reprezentácie pred zápasom so Slovinskom dňa 28.8.2017. Zároveň môžeš vyhrať reprezentačný dres pre seba a svojho parťáka ktorý vám na mieste naši reprezentanti podpíšu!

Podmienky zapojenia do súťaže sú nasledovné:

– vložte do komentára pod spomínaným článkom na stránke Fortuny tiket (AKO, SÓLO, Maxikombi, okrem LIVE stávok a dlhodobých stávok),
– tiket musí byť podaný v termíne 21.8. – 24.8. 2017 do 14:00 za aspoň 5 EUR (v pobočkách 5 EUR + manipulačný poplatok),
– tikety podané na pobočkách musia byť podané na členskú kartu Fortuna Klubu Plus,
– každý súťažiaci môže vložiť, resp. pridať len jeden tiket,
– zo všetkých súťažiacich, ktorí splnia uvedené podmienky, vyžrebuje Fortuna piatich výhercov, ktorí získajú možnosť návštevy tréningu A teamu slovenskej futbalovej reprezentácie dňa 28.8.2017 pre dve osoby + dva dresy slovenskej futbalovej reprezentácie.

Ceny: 5x návšteva tréningu A teamu slovenskej futbalovej reprezentácie dňa 28.8.2017 pre dve osoby + dva dresy slovenskej futbalovej reprezentácie.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!