Tip na zápas Neapol – AC Miláno na DOXXbete

Tipovanie talianskej Serie A vie byť niekedy veľmi nepredvídateľné a do rovnakej kategórie patrí aj dnešný tip na zápas Neapol - AC Miláno. Dva tímy susediace v tabuľke a v dobrej forme by mali ponúknuť vynikajúce futbalové predstavenie plné gólov

Tipovanie talianskej Serie A vie byť niekedy veľmi nepredvídateľné a do rovnakej kategórie patrí aj dnešný tip na zápas Neapol – AC Miláno. Dva tímy susediace v tabuľke a v dobrej forme by mali ponúknuť vynikajúce futbalové predstavenie plné gólov.

Neapol vyhral po reštarte ligy štyri z piatich stretnutí, pričom stihol získať trofej aj v Coppa Italia, čím si zabezpečil účasť v Európskej lige. Lobotka v poslednom kole odohral znova celé stretnutie a vyzerá, že sa v Neapole udomácnil.

AC Milan tréning
facebook/AC Milan – tréning

AC Miláno je po prestávke ešte pôsobivejšie, keď predvádza vynikajúci futbal, ktorý sme u nich už dlho nevideli. Momentálne Rossoneri okupujú siedme miesto tabuľky Serie A o dva body za spomínaným Neapolom.

Futbalisti AC však ukazujú, že majú na viac. V posledných dvoch ťažkých dueloch najprv prekvapivo rozobrali druhé Lazio na jeho pôde 3:0 a potom predviedli famózny obrat v zápase s Juventusom. Očakávaný víťaz tejto sezóny viedol 2:0, ale potom v priebehu piatich minút AC Miláno otočilo stretnutie tromi gólmi.

Zlatan Ibrahimović AC
facebook/AC Milan – Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović premenil v nevídanom obrate proti Juve penaltu a keby bol s tímom od začiatku sezóny, AC Miláno by mohlo miešať karty na popredných pozíciách. Šláger 32. kola talianskej ligy bude posledným večerným stretnutím zo šiestich naplánovaných.

Zápas, v ktorom by malo padnúť viac gólov, si môžete naladiť od 21:45 na stanici Digi Sport. Náš tip na zápas Neapol – AC Miláno je remíza. Na obrázku nižšie pripájame kurzovú ponuku DOXXbetu na všetky dnešné zápasy Serie A. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tip na zápas Neapol - AC Miláno kurzy DOXXbet
Kurzová ponuka DOXXbetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!