Tipovanie Bundesligy: Leverkusen skúsi zastaviť Bayern

Dnes sa začína 30. kolo nemeckej Bundesligy, v ktorom proti sebe nastúpia Freiburg vs. M'gladbach

Dnes sa začína 30. kolo nemeckej Bundesligy, v ktorom proti sebe nastúpia Freiburg vs. M’gladbach. Šlágrom kola však bude bezpochyby sobotňajších zápas medzi Leverkusenom a Bayernom, v ktorom pôjde oveľa hlavne domácim. Tipovanie Bundesligy vám narobí vrásky na čele, takže každá analýza zápasu pomôže.

Vo fantastickej forme hrajúci Bayern sedí neohrozene na čele tabuľky so sedembodovým náskokom pred druhým Dortmundom a nevykazuje známy poľavenia. Prelomiť jeho 8-zápasovú víťaznú šnúru bude chcieť piaty Leverkusen, ktorý klope na brány Ligy Majstrov, kde postupujú štyri tímy.

Na Dortmund stráca iba 4 body a po opätovnom spustení súťaže vyhral tri zo štyroch zápasov, pričom všetky výhry zaknihoval na ihriskách súperov. Domáci sa budú spoliehať najmä na mladíka Havertza, ktorý strelil v posledných štyroch zápasoch 5 gólov.

Hráči Bayernu sa plavia na víťaznej vlne pod vedením tréner Flicka, keď naposledy deklasovali Düsseldorf 5:0. Na zisk titulu potrebujú do konca súťaže vyhrať ešte minimálne 3 zápasy. Leverkusen ja však jedným z tímov, ktorý dokázal v tejto sezóne Bavorov poraziť, keď na ich ihrisku vyhral 1:2.

Drvivá väčšina tipérskej komunity sa prikláňa na stranu rozbehnutého Bayernu. Na druhej strane, ak môže niekto ukončiť víťaznú sériu Bayernu, je to práve Leverkusen. Aký je váš tip na sobotňajší šláger? Kurzovú ponuku od Fortuny na všetky zápasy 30. kola vidíte na obrázku nižšie:

Tipovanie Bundesligy kurzy Fortuna
Tipovanie Bundesligy na Fortune

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!