Kurzová ponuka DOXXbetu: Freiburg – Hertha

32. kolo nemeckej Bundesligy štartuje zajtra štyrmi zápasmi, pričom najvyrovnanejší zápas sa očakáva vo Freiburgu

Dnešná Kurzová ponuka DOXXbetu na zápas Freiburg – Hertha vám ukáže, aké vyrovnané stretnutie očakávame. 32. kolo nemeckej Bundesligy štartuje zajtra štyrmi zápasmi. Freiburg hostí Herthu Berlín, kde operuje aj slovenský obranca a odchovanec žilinského futbalu Peter Pekarík. Skončí zápas napokon remízou?

SC Freiburg figuruje na priebežnom 8. mieste tabuľky so 42 bodmi a pomýšľa na európske súťaže, takže s motiváciou nebude problém. Hertha Berlín je o niečo nižšie na 11. mieste, keď v doterajšom priebehu súťaže nazbierala 38 bodov.

Tipérska komunita očakáva vyrovnaný zápas, ktorý môže rozhodnúť jedna akcia. Hertha je po reštarte najvyššej nemeckej futbalovej ligy v dobrej forme, keď prvé tri zápasy vyhrala bez inkasovania gólu. Potom prišla cenná remíza v Lipsku a tesná prehra v Dortmunde.

Naposledy Hertha nečakane zakopla s Frankfurtom (1:4). Zápas bol však výrazne poznačený vylúčením kapitána domácich Dedricka Boyatu na konci prvého polčasu, čo sa odzrkadlilo štyrmi inkasovanými gólmi v druhej polovici stretnutia.

Kurzová ponuka stávkovej kancelárie DOXXbet je k dispozícii na obrázku nižšie. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka DOXXbetu Freiburg - Hertha 4 zápasy
Kurzová ponuka DOXXbetu: Freiburg – Hertha

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!