Karlos Vémola a.k.a Terminátor hlási návrat do oktagonu!

Po dlhých mesiacoch čakania sa konečne vykryštalizoval súper pre Karlosa Vémolu, ktorý naposledy dostal K.O. od nášho bojovníka Attilu Végha

Po dlhých mesiacoch čakania sa konečne vykryštalizoval súper pre Karlosa Vémolu, ktorý naposledy dostal K.O. od nášho bojovníka Attilu Végha v novembri minulého roka v „Zápase storočia“. Karlos Vémola bude teraz čeliť Václavovi „Baba Jaga“ Mikulášekovi, na ktorého čaká veľmi náročná úloha.

Česká MMA superstar si vybrala na comeback súpera, ktorý podľa jeho slov ani nie je zápasník, ale frajer, čo sa párkrát pobil niekde na diskotéke a hrá sa na zápasníka.

Vémolovi sa rozplynul sen o návrate do UFC pre prehre s Véghom a dlhé mesiace trénoval, aj keď ešte nepoznal svojho budúceho súpera. Výzva prišla akurát na súboj v boxe od Lukáše Konečného, čo Vémolu nejako neoslovilo.

Najbližší zápas Vémolu v oktagone vzišiel z trash-talku s Václavom „Baba Jaga“ Mikulášekom, keď sa títo dvaja už dlhšiu dobu urážali na sociálnych sieťach a bolo iba otázkou času, kedy bude dohodnutý súboj v klietke.

Karlos Vémola oktagon
Karlos Vémola

Bude to 26. september, keď sa počas galavečera OKTAGON 17 postavia proti sebe v pražskom O2 UNIVERSUM. Jasným favoritom zápasu je Vémola, ktorý avizuje K.O. už v prvom kole a bookmakeri mu dávajú za pravdu kurzom 1.10 na víťazstvo. Baba Jaga má momentálne na výhru kurz 5.81.

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!