Zlatá liga na DOXXbete pokračuje aj v roku 2018

Baví ťa futbal a nikdy si nenecháš ujsť žiadny zápas? Patríš medzi nadšencov, ktorí sledujú aktuálne dianie, prestupy, zranenia a pod. v TOP ligách sveta? A nevieš si predstaviť zápas bez staveného tiketu? Tak presne pre teba je táto súťaž. Zlatá liga na DOXXbete pokračuje aj tomto kalendárnom roku.

Zlatá liga na DOXXbete pokračuje
Zlatá liga na DOXXbete pokračuje

Počas celej sezóny je na DOXXbete spustená špeciálna stávka Zlatá liga, s ktorou môžeš okrem klasickej výhry, získať aj parádny JACKPOT. Ten je aktuálne €1,197.

Zlatá liga je klasická kombinovaná stávka, ktorá spočíva v uhádnutí všetkých zápasov v rámci jedného kola vybranej ligy.

V Zlatej lige sú vybrané TOP futbalové ligy sveta a to Seria A, Primera Division, Premiere League a Ligue 1. Na to, aby hráč vyhral stanovený JACKPOT musí mať výherný tiket, ktorý obsahuje všetkých 10 zápasov určitého kola jednej z líg. Minimálny vklad pre zaradenie tiketu do súťaže je €1. Povolené tipy pri každom zápase na tikete sú iba 1, X, 2. Na tikete nesmie byť žiadny iný zápas či udalosť. Príklad: Na to, aby bol hráčovi pripísaný JACKPOT musí mať výherný tiket, ktorý obsahuje všetkých 10 zápasov 3. kola Serie A s jednotipmi 1,X,2.

Informácie k súťaži:

– súťaž sa začala 3.10.2016 platí do odvolania,
– účasť v súťaži netreba potvrdzovať. Do súťaže je automaticky zaradený každý hráč,
– stanovený JACKPOT vyhrá ten hráč, ktorý bude mať výherný tiket so všetkými 10 zápasmi v rámci ľubovoľného kola vybranej ligy. Zápasy v rámci líg či kôl sa nesmú medzi sebou kombinovať,
– ak bude v jednom kole viacero výhercov, JACKPOT sa prerozdelí rovnomerne medzi všetkých výhercov,
– minimálny vklad na tiket pre zapojenie do súťaže je €1 vrátane manipulačného poplatku,
– do súťaže sa NEZAPOČÍTAVAJÚ duplicitné tikety, rovnako tak aj rozpisové a skupinové tikety,


– JACKPOT platí pre všetky ligy súčasne to znamená, že v prípade viacerých výhier v jednom týždni sa JACKPOT prerozdelí rovným dielom medzi všetkých výhercov bez ohľadu na to, akú ligu hráč uhádol. Rovnako každý hráč má nárok iba na jedno pripísanie Jackpotu v rámci jedného týždňa. Ak hráč uhádne v jednom týždni viacero líg zo Zlatej ligy má nárok iba na jedno pripísanie JACKPOTU,
– povolené tipy na zaradenie tiketu do Zlatej ligy sú iba 1,X,2. Tipy nie je možné medzi sebou kombinovať,
– na pripísanie JACKPOTU je nutné mať na tikete výherných všetkých 10 zápasov v rámci vybraného kola jednej ligy. Stornované zápasy, alebo zápasy vyhodnotené kurzom 1 porušujú túto podmienku a do súťaže sa nezapočítavajú.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!