Zvládne Slavia zápas o titul proti Plzni?

Dnes večer od 20:00 budú futbaloví priaznivci sledovať zápas SK Slavia Praha vs. Viktoria Plzeň, ktorí môže predčasne rozhodnúť o šampiónovi ligy

Dnes večer od 20:00 budú futbaloví priaznivci sledovať zápas o titul SK Slavia Praha vs. Viktoria Plzeň, ktorí môže predčasne rozhodnúť o šampiónovi ligy. Plzeň bude mať v nohách semifinále pohára na Sparte, pričom Slavia bude odpočinutá po predošlej ligovej výhre v Baníku.

Milan Škoda - Slavia Praha - zápas o titul
Slavia.cz

Pred zápasom 32. kola českej najvyššej futbalovej súťaže drží Slavia 6-bodový náskok na čele tabuľky. Druhej Plzni teda pôjde v dnešnom súboji o všetko, inak oslávi Slavia jubilejný dvadsiaty titul v histórii.

Posledné stretnutie spred dvoch týždňoch skončilo bezgólovou remízou, ale teraz čakáme, že v Eden padnú aj nejaké góly. Domáci budú mať navyše podporu aj z diváckych radov, keďže už môže zápas o titul navštíviť dohromady až 5,000 fanúšikov.

Tipérska komunita verí prevažne domácej Slavii, ale dobre postavené mužstvo okolo slovenského kormidelníka Guľu vie nerobiť poriadne problémy. Už máte stavené? Prezraďte nám svoje tipy v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka stávkovej kancelárie DOXXbet

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!