SYNOTtip vstupný bonus 💯 do €5,000 valcuje konkurenciu!

Stávková kancelária SYNOTtip ponúka všetkým novým zákazníkom vstupný bonus, ktorý vyráža dych! Pokiaľ ešte nie si zaregistrovaný na SYNOTtipe, práve prišiel Tvoj čas, aby si z toho vyťažil maximum. Na kolená ťa zrazí aj veľká €50 stávka bez rizika.

Bezkonkurenčný €5,000 vstupný bonus si môžeš aktivovať po dokončení registrácie a uskutočnení prvého vkladu, ktorý musí byť vykonaný do desiatich dní od registrácie. Výšku bonusu určí výška vkladu na Tvoj stávkový účet.

obrovský vstupný bonus SYNOTtipu
Vstupný bonus SYNOTtipu

Keď teda napríklad vložíš €20, máš nárok na bonus vo výške 100% z vkladu, teda €20. Maximálna výška bonusu je spomínaných €5,000. Bonus Ti bude pripísaný na konto potom, čo pretipuješ 6-krát hodnotu bonusu, pričom celkový kurz musí byť minimálne 2,1 pri aspoň troch stávkových príležitostiach. Každý zápas musí mať kurz aspoň 1,25.

Pri €5,000 bonuse SYNOTtipu je teda potrebné prestávkovať €30,000 (6 x 5,000). Keď sa pozrieme napríklad na Tipsport, ktorý ponúka taktiež obrovský €4,000 vstupný bonus. Pri súčasných podmienkach je na jeho získanie potrebné prestávkovať až €80,000, čo je naozaj ohromný rozdiel.

Započítavajú sa všetky predzápasové a LIVE stávky, ktoré spĺňajú vyššie uvedené podmienky. Do plnenia bonusových podmienok sa nezapočítavajú: rozpisové (kombi) stávky, tiket, na ktorom bolo realizované predčasné vyplatenie (cashout) a tiket podaný za Benefit body.

SYNOTtip vstupný bonus sa pripisuje v štyroch častiach po 25 %.

Po pretipovaní prvých 25 % z celkovej sumy potrebnej na splnenie podmienok sa Ti na konto pripíše 25 % hodnoty vstupného bonusu. SYNOTtip vstupný bonus až do výšky €5,000 môže získať KAŽDÝ NOVÝ KLIENT, zaregistrovaný od 9. 10. 2019 11:00. Na vyčistenie vstupného bonusu je daný limit 90 dní.

Podmienky vstupného bonusu a stávky bez rizika:

• Férový bonus je pre férových hráčov. Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie Synottip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne.

• Cieľom nie je zamedziť hraniu viacerých členov z jednej rodiny, alebo z jedného počítača, ale zamedziť zneužívaniu bonusov, a to hlavne pri prípadoch, kde výsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez ohľadu na výsledok stávky.

• Stávková kancelária Synottip si vyhradzuje právo pri podozrení zo zneužívania stávky bez rizika, stávku bez rizika odobrať a klientovi alebo skupinám okamžite zablokovať činnosť, pozatvárať účty a uložiť administratívny poplatok až do výšky súčtu stávky bez rizika a vstupného bonusu bez uvedenia dôvodu.

• Stávková kancelária si tiež vyhradzuje právo požiadať ktoréhokoľvek klienta o poskytnutie dodatočnej dokumentácie pre overenie totožnosti podľa vlastného uváženia a pozastaviť výber peňazí zo stávkového účtu, kým vyzvaný klient nepredloží požadované dokumenty. V zásade platí základné pravidlo pri získavaní bonusov: 1 osoba = 1 stávkový účet =1 bankový účet = 1 tip na jednu stávkovú udalosť.

• Synottip si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.

SYNOTtip ponúka aj najväčšiu €50 bezrizikovú stávku na trhu!

€50 stávka bez rizika platí iba pre prvú uzatvorenú SOLO stávku. LIVE stávky do tejto kategórie nespadajú. Stávka bez rizika je podobne ako vstupný bonus aktivovaná automaticky všetkým novým zákazníkom stávkovej kancelárie SYNOTtip.

Na získanie stávky bez rizika musíš uskutočniť prvý vklad na hráčsky účet do desiatich dní od dokončenia registrácie. V prípade, že tiket nebude výherný, SYNOTtip vráti vklad späť na konto stávkujúceho. Tipuj online úplne zadarmo a bez stresu!

Mobilná aplikácia SYNOTtip
Mobilná aplikácia SYNOTtip

Pokiaľ preferujete tipovanie cez mobil, SYNOTtip vám ponúka aj modernú mobilnú aplikáciu. Po ruke budete mať kdekoľvek kompletnú kurzovú ponuku a možnosť stávkovanie LIVE. Mobilná aplikácia SYNOTtip dokonca umožňuje aj tipovanie cez smart hodinky.

V dobre vyzerajúcej aplikácii nájdete Match tracker a populárne predčasné vyplatenie tiketu – cashout. Negatívnou správou je, že stávková kancelária SYNOTtip zatiaľ neponúka live streamy, takže ich pochopiteľne nenájdete ani v mobilnej aplikácii.

Noví zákazníci SYNOTtipu, ktorým je bližšie online casino ako športové tipovanie, majú k dispozícii štedrý €1,500 vstupný bonus na hranie hracích automatov. Zároveň majú noví hráči nárok aj na 50 pretočení zadarmo po dokončení registrácie. A tretím bonusom pri vstupe do online casina SYNOTtipu je možnosť získať až 640 spinov zadarmo!

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!