SYNOTtip vstupn├Ż bonus ­čĺ» do ÔéČ5,000 valcuje konkurenciu!

St├ívkov├í kancel├íria SYNOTtip pon├║ka v┼íetk├Żm nov├Żm z├íkazn├şkom vstupn├Ż bonus, ktor├Ż vyr├í┼ża dych! Pokia─ż e┼íte nie si zaregistrovan├Ż na SYNOTtipe, pr├íve pri┼íiel Tvoj ─Źas, aby si z toho vy┼ąa┼żil maximum. Na kolen├í ┼ąa zraz├ş aj ve─żk├í ÔéČ50 st├ívka bez rizika.

Bezkonkuren─Źn├Ż ÔéČ5,000 vstupn├Ż bonus si m├┤┼że┼í aktivova┼ą po dokon─Źen├ş registr├ície a uskuto─Źnen├ş prv├ęho vkladu, ktor├Ż mus├ş by┼ą vykonan├Ż do desiatich dn├ş od registr├ície. V├Ż┼íku bonusu ur─Ź├ş v├Ż┼íka vkladu na Tvoj st├ívkov├Ż ├║─Źet.

obrovsk├Ż vstupn├Ż bonus SYNOTtipu
Vstupn├Ż bonus SYNOTtipu

Ke─Ć teda napr├şklad vlo┼ż├ş┼í ÔéČ20, m├í┼í n├írok na bonus vo v├Ż┼íke 100% z vkladu, teda ÔéČ20. Maxim├ílna v├Ż┼íka bonusu je spom├şnan├Żch ÔéČ5,000. Bonus Ti bude prip├şsan├Ż na konto potom, ─Źo pretipuje┼í 6-kr├ít hodnotu bonusu, pri─Źom celkov├Ż kurz mus├ş by┼ą minim├ílne 2,1 pri aspo┼ł troch st├ívkov├Żch pr├şle┼żitostiach. Ka┼żd├Ż z├ípas mus├ş ma┼ą kurz aspo┼ł 1,25.

Pri ÔéČ5,000 bonuse SYNOTtipu je teda potrebn├ę prest├ívkova┼ą ÔéČ30,000 (6 x 5,000). Ke─Ć sa pozrieme napr├şklad na Tipsport, ktor├Ż pon├║ka taktie┼ż obrovsk├Ż ÔéČ4,000 vstupn├Ż bonus. Pri s├║─Źasn├Żch podmienkach je na jeho z├şskanie potrebn├ę prest├ívkova┼ą a┼ż ÔéČ80,000, ─Źo je naozaj ohromn├Ż rozdiel.

Zapo─Ź├ştavaj├║ sa v┼íetky predz├ípasov├ę a LIVE st├ívky, ktor├ę sp─║┼łaj├║ vy┼í┼íie uveden├ę podmienky. Do plnenia bonusov├Żch podmienok sa nezapo─Ź├ştavaj├║: rozpisov├ę (kombi) st├ívky, tiket, na ktorom bolo realizovan├ę pred─Źasn├ę vyplatenie (cashout) a tiket podan├Ż za Benefit body.

SYNOTtip vstupn├Ż bonus sa pripisuje v ┼ítyroch ─Źastiach po 25 %.

Po pretipovan├ş prv├Żch 25 % z celkovej sumy potrebnej na splnenie podmienok sa Ti na konto prip├ş┼íe 25 % hodnoty vstupn├ęho bonusu. SYNOTtip vstupn├Ż bonus a┼ż do v├Ż┼íky ÔéČ5,000 m├┤┼że z├şska┼ą KA┼ŻD├Ł NOV├Ł KLIENT, zaregistrovan├Ż od 9. 10. 2019 11:00. Na vy─Źistenie vstupn├ęho bonusu je dan├Ż limit 90 dn├ş.

Podmienky vstupn├ęho bonusu a st├ívky bez rizika:

ÔÇó F├ęrov├Ż bonus je pre f├ęrov├Żch hr├í─Źov. V┼íetky marketingov├ę ponuky st├ívkovej kancel├írie Synottip s├║ obmedzen├ę na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy dom├ícnosti, z jedn├ęho telef├│nne ─Ź├şsla, z jedn├ęho ─Ź├şsla ├║─Źtu a platobn├Żch kariet a z jedn├ęho po─Ź├şta─Źa alebo IP adresy, pri─Źom jednotliv├ę pr├şpady sa posudzuj├║ individu├ílne.

ÔÇó Cie─żom nie je zamedzi┼ą hraniu viacer├Żch ─Źlenov z jednej rodiny, alebo z jedn├ęho po─Ź├şta─Źa, ale zamedzi┼ą zneu┼ż├şvaniu bonusov, a to hlavne pri pr├şpadoch, kde v├Żsledkom aktivity jednotlivca alebo skupiny klientov je zisk bez oh─żadu na v├Żsledok st├ívky.

ÔÇó St├ívkov├í kancel├íria Synottip si vyhradzuje pr├ívo pri podozren├ş zo zneu┼ż├şvania st├ívky bez rizika, st├ívku bez rizika odobra┼ą a klientovi alebo skupin├ím okam┼żite zablokova┼ą ─Źinnos┼ą, pozatv├íra┼ą ├║─Źty a ulo┼żi┼ą administrat├şvny poplatok a┼ż do v├Ż┼íky s├║─Źtu st├ívky bez rizika a vstupn├ęho bonusu bez uvedenia d├┤vodu.

ÔÇó St├ívkov├í kancel├íria si tie┼ż vyhradzuje pr├ívo po┼żiada┼ą ktor├ęhoko─żvek klienta o poskytnutie dodato─Źnej dokument├ície pre overenie toto┼żnosti pod─ża vlastn├ęho uv├í┼żenia a pozastavi┼ą v├Żber pe┼łaz├ş zo st├ívkov├ęho ├║─Źtu, k├Żm vyzvan├Ż klient nepredlo┼ż├ş po┼żadovan├ę dokumenty. V z├ísade plat├ş z├íkladn├ę pravidlo pri z├şskavan├ş bonusov: 1 osoba = 1 st├ívkov├Ż ├║─Źet =1 bankov├Ż ├║─Źet = 1 tip na jednu st├ívkov├║ udalos┼ą.

ÔÇó Synottip si vyhradzuje pr├ívo kedyko─żvek t├║to ponuku zmeni┼ą, pozastavi┼ą alebo zru┼íi┼ą.

SYNOTtip pon├║ka aj najv├Ą─Ź┼íiu ÔéČ50 bezrizikov├║ st├ívku na trhu!

ÔéČ50 st├ívka bez rizika plat├ş iba pre prv├║ uzatvoren├║ SOLO st├ívku. LIVE st├ívky do tejto kateg├│rie nespadaj├║. St├ívka bez rizika je podobne ako vstupn├Ż bonus aktivovan├í automaticky v┼íetk├Żm nov├Żm z├íkazn├şkom st├ívkovej kancel├írie SYNOTtip.

Na z├şskanie st├ívky bez rizika mus├ş┼í uskuto─Źni┼ą prv├Ż vklad na hr├í─Źsky ├║─Źet do desiatich dn├ş od dokon─Źenia registr├ície. V pr├şpade, ┼że tiket nebude v├Żhern├Ż, SYNOTtip vr├íti vklad sp├Ą┼ą na konto st├ívkuj├║ceho. Tipuj online ├║plne zadarmo a bez stresu!

Mobilná aplikácia SYNOTtip
Mobilná aplikácia SYNOTtip

Pokia─ż preferujete tipovanie cez mobil, SYNOTtip v├ím pon├║ka aj modern├║ mobiln├║ aplik├íciu. Po ruke budete ma┼ą kdeko─żvek kompletn├║ kurzov├║ ponuku a mo┼żnos┼ą st├ívkovanie LIVE. Mobiln├í aplik├ícia SYNOTtip dokonca umo┼ż┼łuje aj tipovanie cez smart hodinky.

V dobre vyzeraj├║cej aplik├ícii n├íjdete Match tracker a popul├írne pred─Źasn├ę vyplatenie tiketu – cashout. Negat├şvnou spr├ívou je, ┼że st├ívkov├í kancel├íria SYNOTtip zatia─ż nepon├║ka live streamy, tak┼że ich pochopite─żne nen├íjdete ani v mobilnej aplik├ícii.

Nov├ş z├íkazn├şci SYNOTtipu, ktor├Żm je bli┼ż┼íie online casino ako ┼íportov├ę tipovanie, maj├║ k dispoz├şcii ┼ítedr├Ż ÔéČ1,500 vstupn├Ż bonus na hranie hrac├şch automatov. Z├írove┼ł maj├║ nov├ş hr├í─Źi n├írok aj na 50 preto─Źen├ş zadarmo po dokon─Źen├ş registr├ície. A tret├şm bonusom pri vstupe do online casina SYNOTtipu je mo┼żnos┼ą z├şska┼ą a┼ż 640 spinov zadarmo!

Z├şskaj registr├íciou ÔéČ50 st├ívku bez rizika a ÔéČ5,000 vstupn├Ż bonus SYNOTtipu na tipovanie online!