Tikety Fortuny: Za €100 vklad výhra až €25,309!

Aj dnes vám prinášame niektoré zaujímavé tikety Fortuny z minulého týždňa, ktoré by vás mohli inšpirovať v tom, ako sa dá tipovaním za pár EUR vyhrať obrovská čiastka.

Neznámy stávkujúci si v Senici podal Maxikombi stávku iba za €14.10 a vďaka takmer 100% úspešnosti vyhral €2,769. Na jeho škodu mu nevyšiel tip na počet gólov v zápase Slovensko – Slovinsko. Tipoval, že už do polčasu padne aspoň jeden gól. Na jeho smolu Slovensko nevyužilo hneď niekoľko výborných šancí. Ak by sa tak stalo, jeho výhra by bola omnoho vyššia.

Tikety Fortuny 1
S2
Tikety Fortuny 3
Tikety Fortuny 1

Tipér s nickom „Gab***“ si pre zmenu vsadil online. No aj on to skúšal cez Maxikombi rozpis. Vytvoril síce viacej skupín, no s menším počtom zápasov. Čo čert nechcel, aj jemu ušiel jediný zápas. Za €15 vklad tak vyhral €4,647.

O1
Tikety Fortuny O2

No najpútavejší je tiket stavený v pevnej stávkovej kancelárii Fortuna v Bratislave. Tento stávkujúci vsadil na 3 prekvapenia, kde stávkové favorizovali hosťov. On však veril domácim. Je treba uznať, že mal aj kus šťastia, no odvážnym šťastie praje. Dal zápas Luxemburska s Bieloruskom, kde sa po výhre 1:0 dostali domáci v tabuľke pred svojho súpera. Luxembursko skórovalo už v 60. minúte. Zaujímavejší bol z tohto pohľadu zápas medzi domácim Bulharskom a Švédskom. Hostia mali viac z hry, aj viac striel na bránu, no v 79. minúte dostali z ich pohľadu gól na 2:3 a na ten už nezareagovali.

No posledný tretí zápas na tikete našťastie tipujúci asi nesledoval. Dal v ňom totiž jednotku a domáci Cyprus ktorý hostil Bosnu a Hercegovinu po prvom polčase prehrával 0:2. V 65. a 67. minúte však Cyprus vyrovnal a v 76. minúte priklonil misku váh na svoju stranu. Aj vďaka tomuto gólu tak tipujúci vyhral za €100 až ohromných €25,308.49!

35tyzdenTOP1

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!