Tipovanie Premier League: Manchester Utd. zdolá Tottenham

Anglická futbalová liga je späť a večerný zápas Tottenham vs. Manchester Utd. pritiahne divákov k televíznym obrazovkám

Anglická futbalová liga je späť a tipovanie Premier League môže opäť naplno prepuknúť. Večerný zápas Tottenham vs. Manchester Utd. určite pritiahne divákov k televíznym obrazovkám. Domáci sa pred vynútenou prestávku poriadne trápili. Manchester mal naopak formu ako hrom. Aký bude návrat na zelené trávniky po niekoľko mesačnej pauze?

Červení diabli mali pred vypuknutím pandémie koronavírusu pekelnú formu, keď neprehrali 11 súťažných zápasov po sebe, z toho osem bolo víťazných. Prestávka ich určite mrzí a uvidíme nakoľko vypadli z rytmu.

Manchester United hráči
Manchester United

Stredopoliar Bruno Fernandes svojim príchodom výrazne oživil hru United, ktorý zosnovali jeho prestup tesne pred koncom zimného prestupového obdobia zo Sportingu Lisabon za €55 miliónov + €25 miliónov na potenciálnych bonusoch. Fanúšikovia aj vedenie sú z neho nadšení a tešia sa ako mu to pôjde s uzdraveným Pogbom.

Na lavičku domáceho Tottenhamu zasadne bývalý tréner hostí José Mourinho, ktorého tímu prestávka naopak padla vhod. Kohúti ťahali nelichotivú sériu šiestich zápasov bez výhry. Do zostavy sa však vracajú niektoré dôležité opory ako Sissoko alebo kanonier Son. V prípravnom zápase sa tiež ukázali ofenzívni ťahúni Bergwijn a Kane.

Ostro sledovaný zápas najvyššej anglickej súťaže začína o 21:15 na stanici Premier Sport, pričom väčšie šance sa dávajú hosťom. Po dlhej prestávke však nič nie je isté…

Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie SYNOTtip, kde aktuálne prebieha bonusová akcia veľký €10,000 Júnový maratón! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tipovanie Premier League: Manchester Utd. Tottenham
Tipovanie Premier League na SYNOTtipe

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!