Tipovanie zápasu Žilina – Slovan na SYNOTtipe

Na štadióne pod Dubňom sa dnes stretnú dva najlepšie tímy našej futbalovej ligy, aby zviedli dôležitý súboj nadstavbovej časti

Už viete na koho stavíte? Tipovanie zápasu Žilina – Slovan nebude jednoduché. Na štadióne pod Dubňom sa dnes stretnú dva najlepšie tímy našej futbalovej ligy, aby zviedli dôležitý súboj nadstavbovej časti. Slovan bude chcieť potvrdiť svoje majstrovské ambície a zaistiť si predčasne titul.

Žilina sa bude snažiť zastaviť rozbehnutý stroj Slovana s jedenástimi mladíkmi v zostave, ktorí sú hladní po víťazstvách a predvádzajú v posledných zápasoch dobré výkony. Zo Žiliny odišli viacerí ťahúni počas prestávky spôsobenej pandémiou koronavírusu, keď sa nedohodli s vedením na úpravách platov.

Šancu dostali mladíci z akadémie, ktorí dokázali v minulom zápase poraziť Spartak 2:1. Slovan v predchádzajúcom kole zdolal Ružomberok s odretými ušami, keď strelil gól až v 89. minúte. Belasí majú na čele tabuľky pred Žilinou 10-bodový náskok, pričom im zostáva odohrať ešte 4 zápasy a kedy sa bude otvárať šampanské je iba otázkou času.

Zápas môžete sledovať v sobotu (20.6.) od 17:45 na Dvojke. Bookmakeri favorizujú hostí s kurzom 1.62. Na obrázku nižšie môžete vidieť kurzovú ponuku stávkovej kancelárie SYNOTtip, kde aktuálne prebieha bonusová akcia VI. Tour SLOVAKIA CHALLENGE o €500! Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Tipovanie zápasu Žilina - Slovan kurzy
Kurzová ponuka na tipovanie zápasu Žilina – Slovan

Získaj registráciou €50 stávku bez rizika a €5,000 vstupný bonus SYNOTtipu na tipovanie online!