Seria A hlási návrat na talianske trávniky!

Aj posledná veľká európska futbalová liga dostala zelenú a kurzová ponuka stávkových kancelárii sa opäť rozšíri

Aj posledná veľká európska futbalová liga dostala zelenú a kurzová ponuka stávkových kancelárii sa opäť rozšíri. Talianska Seria A patrí medzi najkvalitnejšie ligy sveta a reštart je naplánovaný na dnes (20.6.), keď prebehne úvodná dvojica zápasov 27. kola. Čaká nás atraktívny futbal a nové stávkové príležitosti.

Seria A tipuj na Fortune
Seria A na Fortune

Na čele ligovej tabuľky sedí Juventus Turín s tesným jednobodovým náskokom pred Laziom Rím. Znovu spustenie Serie A si môžete vychutnať spolu s Fortunou, ktorá ponúka širokú paletu stávok a navyše aj kurzové zvýhodnenie, vďaka ktorému môžu byť tvoje výhry vyššie až o 30%!

Samozrejmosťou pri všetkých zápasoch je aj streamovanie live na Fortuna TV, takže ti neujdú výkony našich reprezentantov, ktorí operujú v talianskej lige – Škriniar (Inter), Lobotka (Neapol), Kucka (Parma), Vavro (Lazio), Haraslín (Sassuolo) a Špalek (Brescia).

Boj o titul bude napínavý až do samotného konca a uvidíme v akej forme sa vrátia tímy na trávniky. Juventus už stihol pred pár dňami prehrať s Neapolom vo finále talianskeho pohára Coppa Italia na penalty po bezgólovej remíze v riadnom hracom čase a strelecky sa mu vôbec nedarí. Do konca súťaže ostáva odohrať ešte 12 kôl.

Kurzová ponuka Fortuny Serie A
Kurzová ponuka Fortuny

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!