Bonus Doxxbetu: €50 pre každého na tipovanie!

Európsky futbal sa oficiálne postavil späť na nohy po niekoľko mesačnej prestávke, keď dnes vybehnú na trávniky aj futbalisti talianskej najvyššej súťaže

Stávková kancelária DOXXbet reaguje pohotovo na rozšírenú kurzovú ponuku, keď pripravila skvelý bonus na tipovanie. Európsky futbal sa oficiálne postavil späť na nohy po niekoľko mesačnej prestávke, keď dnes vybehnú na trávniky aj futbalisti talianskej najvyššej súťaže.

DOXXbet servíruje nový bonus
Bonus voľná stávka od DOXXbetu

Zvýšený záujem o futbal nenechal bez povšimnutia DOXXbet, ktorý pripravil pre svojich zákazníkov skvelú promo akciu na voľné stávky v celkovej hodnote až €50. Bonus môže získať úplne každý a podmienky splnenia sú veľmi jednoduché.

Stačí, ak každý deň pretipuješ aspoň €10 na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5 zápasov a celkový kurz bude minimálne 5.0. Následne získaš voľnú stávku v hodnote €5. Akcia platí od 19.6 – 28.6.2020, pričom každý hráč môže získať v rámci jedného dňa maximálne jednu voľnú stávku.

Pokiaľ teda budeš tipovať každý deň počas celého trvania 10-dňovej akcie, získaš dohromady €50 na voľných stávkach. Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky. Voľná stávka je pridelená automaticky do 24 hodín od splnenia podmienok a má platnosť 14 dní od pripísania na hráčsky účet.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!