DOXXbet kurz: Finále Bayern vs. Leverkusen

Dnešný DOXXbet kurz bude smerovaný na finálové stretnutie nemeckého pohára medzi Bayernom Mníchov a Leverkusenom

Dnešný DOXXbet kurz bude smerovaný na finálové stretnutie nemeckého pohára medzi Bayernom Mníchov a Leverkusenom. Bavori majú na dosah double a sklamaný Leverkusen si bude chcieť napraviť chuť po neúspechu v lige.

Bayern Mníchov oslava titulu
Bayern Mníchov

Bayern Mníchov pohodlne ovládol tento ročník nemeckej bundesligy, keď strelil rovných 100 gólov a získal 82 bodov. Ďalšia trofej do zbierky sa rysuje dnes večer, keď nastúpi na finále nemeckého pohára.

Futbalisti Bayernu prešli v predošlom kole pohára cez Frankfurt s výsledkom 2:1. Navyše, Bayern operuje aj v Lige Majstrov, takže to nemusí v tejto sezóne ostať iba pri dvoch tituloch. Cestu za druhou trofejou mu budú chcieť dnes večer prekaziť hráči Leverkusenu, ktorí skončil v lige na 5. mieste.

Iba dva body chýbali na Ligu Majstrov, kde postúpil zo 4. miesta Mönchengladbach. Leverkusen si poradil v semifinále nemeckého pohára so Saarbruckenom 3:0. Výkop je naplánovaný na 20:00 na štadióne Olympiastadion v Berlíne, ale bude sa odohrávať pred prázdnymi tribúnami.

Jasným favoritom finále je Bayern, ktorý ťahá 17-zápasovú víťaznú sériu. Náš tip na zápas je 2. Na víťazstvo Bayernu je vypísaný DOXXbet kurz 1.30. Kurzovú ponuku DOXXbetu nájdete na obrázku nižšie. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

DOXXbet kurz na nemecký pohár
Kurzová ponuka DOXXbetu

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!