Fortuna znížila vklad na €0,10 a zvýšila výhru na €1,000,000!

U veľkého hráča na trhu športového tipovania na Slovensku prišlo k výrazným zmenách v pri možnostiach podávania tiketov a vyplácanie výhier. Po novom Fortuna znížila minimálny vklad pri tipovaní na 10 centov. A naopak nafúkla maximálnu možnú výhru na tikete na rovný milión eur

U veľkého hráča na trhu športového tipovania na Slovensku prišlo k výrazným zmenách v pri možnostiach podávania tiketov a vyplácanie výhier. Po novom Fortuna znížila minimálny vklad pri tipovaní na 10 centov. A naopak nafúkla maximálnu možnú výhru na tikete na rovný milión eur.

Fortuna znížila vklad na €0,10
Fortuna znížila vklad na €0,10 a výhru na milión

Minimálna výška vkladu v stávkovej kancelárii Fortuna bola doteraz 50 centov, takže sa jedná o výrazný posun nadol a stávkovať si teraz môžu dovoliť naozaj všetci. Pokúšať šťastie môžete teda vďaka novej zmene od Fortuny úplne za drobné.

Z druhej strany spektra sa rozhodla iFortuna zvýšiť maximálnu výhru na jednom tikete, ktorá bola stanovená na neskutočný €1,000,000! Stav si ešte dnes na svojich favoritov a zmeň svoj život od základov vďaka obrovským výhram na Fortune.

Získaj registráciou €30 na prvú stávku bez rizika od Fortuny na tipovanie online!