Niké ponúka Klub pre najvernejších s výhodami na tipovanie

Byť členom Klubu Niké znamená tipovať s veľkými výhodami, vyhrávať viac a užívať si ten najväčší tipérsky komfort. Ešte nie si členom? Zaregistruj sa teraz a užívaj si výhody ako ostatní tipéri v komunite stávkovej kancelárie Niké.

Klub Niké
Klub Niké

Cieľom ich vernostného programu je odmeňovať pravidelných hráčov. Za svoju aktivitu, herné vklady a správne tipy získavajú držitelia klubovej karty navyše klubové BODY, NIKY a EXTRA VÝHODY. A to automaticky a bez ohľadu na to, či tipujú v pobočke, cez internet alebo cez mobilnú aplikáciu Niké.

Premeň BODY na výhry a darčeky
Za každé €1 herného vkladu na každom vašom tikete (s výnimkou SÓLO STÁVOK) získate 10 BODOV (denný limit je 1,500 BODOV). Za BODY si navýšite možnú výhru až o 50%, zaplatíte nimi až 90% herného vkladu na tikete, alebo si vyberete darček podľa svojej chuti z E-SHOPU.

Nazbieraj najviac NIKOV a vyhraj až €33,333!
Za každý správne uhádnutý tip na tikete získavate 1 NIK. Nazbierate si tak stovky či tisíce NIKOV, ktoré môžete premeniť na skvelú výhru v hre MILIÓNOVÝ NIKÁR!

Čerpajte EXTRA VÝHODY určené výhradne členom Klubu Niké
Vyhrajte 10-násobok vkladu aj keď raz netrafíte (BONUSOVÁ STÁVKA), alebo PREDAJTE SVOJ TIKET a nechajte si vyplatiť výhru aj pred ukončením všetkých zápasov na tikete. Využite VSTUPNÝ BONUS AŽ 1,000 EUR či DOTIAHNITE KAMOŠOV do Klubu Niké a získajte za každého až €30. K tomu všetkému množstvo špeciálnych tipérskych hier a voľné tikety počas roka úplne zadarmo!

Niké ponúka vstupný bonus až do €1,000. Ďalšie zaujímavé bonusové akcie popredných stávkových kancelárii so slovenskou licenciou nájdete v našej sekcii Aktuálne bonusy.