Voľné stávky na DOXXbete počas MS v hokeji

Stačí, ak za deň prestávkuješ aspoň €20 na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 3 udalosti a každá z nich má kurz 1.50 a viac. Automaticky získavaš voľnú stávku €2. Voľné stávky na DOXXbete môže každý hráč získať až 17-krát!

Voľné stávky na DOXXbete
Voľné stávky na tipovanie počas MS v hokeji

Informácie o stave pretočenia sú zobrazené na DOXXbete v sekcii nad tiketom po prihlásení. Hráč musí prestávkovať aspoň €20 počas jedného dňa vždy do polnoci. Voľná stávka sa pridelí vždy do 24 hod. od jej získania.

Voľná stávka má platnosť 14 dní od pripísania a vzťahujú sa na ňu podmienky minimálne 3 udalostí na tikete a celkového kurzu tiketu 3,0 a viac. Následne sa zobrazí v tikete po výbere zápasov.

Voľné stávky na DOXXbete – Základné informácie:

1. Akcia sa začala 4.5.2018 a končí 20.5.2018 23:59 SEČ.
2. Voľnú stávku €2 získa každý hráč, ktorý počas dňa (to je od 00:01 do 23:59) prestávkuje aspoň €20 na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 3 udalosti a každá z nich má kurz 1.50 a viac. Príklad: Na tikete je 5 udalostí. Tri z nich majú kurz 1.60 a zvyšné dve 1.20. Takýto tiket sa započítava do súťaže.
3. Každý hráč môže získať maximálne jednu voľnú stávku za jeden deň v súťaži. Maximálny počet získaných voľných stávok je 17.
4. Pretočenie nie je kumulatívne a neprenáša sa do ďalšieho dňa. Čiže ak má hráč pretipovaných €15 na tiketoch spĺňajúcich podmienky, tak po polnoci začína od nuly.
5. Voľná stávka platí 14 dní od pripísania a vzťahujú sa na ňu podmienky minimálne 3 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť 3.0 a viac.


6. Do súťaže sa NEZAPOČÍTAVAJÚ duplicitné tikety a tikety, ktoré boli predčasne vyplatené.
7. Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety, Neplatí pre rozpisové tikety.
8. DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na cenu alebo v prípade, ak už bola odovzdaná, túto cenu odobrať.
9. DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá a podmienky alebo pozastaviť akciu. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!