Kurzová ponuka DOXXbetu: Fiorentina rozoberie Bresciu

Talianska Seria A pokračuje dnes ďalšími tromi zápasmi. Posledná Brescia cestuje do Fiorentiny, ktorá okupuje trináste miesto tabuľky

Talianska Seria A pokračuje dnes ďalšími tromi zápasmi a opäť nebude chýbať kurzová ponuka DOXXbetu. Posledná Brescia cestuje do Fiorentiny, ktorá okupuje trináste miesto tabuľky. Hostia sa zostupu už s najväčšou pravdepodobnosťou nevyhnú, keď momentálne strácajú 9 bodov na pásmo záchrany.

Foto: TASR: Nicolas Špalek

V kľude nemôžu byť ani domáce „fialky“, keďže majú len 5-bodový náskok nad zostupovými vodami. Každopádne, pred prestávkou bola Fiorentina v dobrej forme, keď sa im podarilo z posledných troch zápasoch získať 5 bodov za výhru proti Sampdorii a dvom remízam proti Udinese a AC Milan.

Brescia na tom bola pred pauzou opačne, keď posledné tri zápasy prehrala a vedenie dokonca vyhodilo aj najlepšieho strelca Maria Balotelliho, ktorého prestalo baviť trénovanie. Trápenie Brescie by malo pokračovať aj po reštarte ligy a nezachráni to ani náš reprezentant Nikolas Špalek.

Kurzová ponuka DOXXbetu je k dispozícii na obrázku nižšie. Nezabudnite, že momentálne prebieha promo akcia €50 pre každého, v ktorej môžete získať každý deň jedinečný DOXXbet bonus €5 voľnej stávky. Prezraďte nám vaše tipy na zápas v komentároch pod článkom.

Kurzová ponuka DOXXbetu Serie A
Kurzová ponuka DOXXbetu – Serie A

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!