Tipovačka s Bokrošom a Hadamczikom počas MS v hokeji

Zahrajte sa do 20. mája na výsledkových veštcov. Spestrite si hokejové majstrovstvá sveta v Dánsku Tipovačkou na Tipsporte. Tipovačka s Bokrošom a Hadamczikom odovzdá na odmenách spolu viac ako 4 000 000 Netov! V každom kole budete bojovať o podiel z banku 100 000 Netov, najúspešnejší súťažiaci získa 400 000 Netov. Preskočíte v rebríčku trénerov Ernesta Bokroša a Aloisa Hadamczika? Poďte do toho!

Tipovačka s Bokrošom a Hadamczikom na Tipsporte
Tipovačka s Bokrošom a Hadamczikom k MS v hkeji

Kto z vás ohromí najväčšiu tipérsku komunitu? Tipujte presné skóre vybraných duelov a zabojujte o lákavé ceny. Tipsport odmení 1 000 najlepších tipérov! Podmienka účasti v Tipovačke? Žiadna. Súťaž je úplne zadarmo, nie je potrebné spĺňať každodenný limit vkladov. Stačí byť registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Tipovačku si zahráte, pokiaľ máte overenú totožnosť.

Hrá sa výhradne na webe, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich aj výsledky minulých kôl. Vrátane bilancie Ernesta Bokroša (ErnestBokros), lodivoda slovenskej dvadsiatky, a Aloisa Hadamczika (s nickom AloisHadamczik), od budúcej sezóny trénera českej hokejovej osemnástky. Uhádnete viac správnych výsledkov ako tieto trénerské kapacity?

V Tipovačke môžete tipovať aj viac kôl dopredu

Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. Počas 17 dní sa odohrá celkovo 15 hracích kôl. V každom budete tipovať určený počet zápasov a zároveň hrať o podiel z banku 100 000 Netov. Ten bude rozdelený vždy rovným dielom medzi všetkých tipujúcich, ktorí v danom hracom kole získajú najviac bodov. Za uhádnutý presný výsledok zápasu získate 10 bodov. Za uhádnutú príležitosť vrátane gólového rozdielu (alebo remízu) zhrabnete 6 bodov, bez gólového rozdielu 4 body. V prípade, že uhádnete presný počet gólov v zápase (ale príležitosť nie), získate 2 body.

Zápasy jednotlivých hracích dní šampionátu môžete tipovať vždy do začiatku prvého zápasu, ktorý spadá do daného kola. Prvé hracie kolo tak končí 4. mája o 16:15. Pretože tipovacia súťaž kopíruje priebeh MS v hokeji, v dňoch 15.5. a 18.5. sa neuskutoční žiadne hracie kolo. Posledné kolo je na programe 20.5.

V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí iba tipovať).

Vysekajte výhry z ľadu

Paralelne s Tipovačkou prebehne k MS čisto pobočková súťaž Vysekajte výhry z ľadu. K účasti stačí staviť v období od 1. do 20.5. tzv. kvalifikačnú stávku s aspoň jedným (akýmkoľvek) tipom z ponuky k MS v hokeji a vkladom minimálne 4 EUR vrátane MP (tento vklad musí byť na jednom tikete). Kvalifikačná stávka vám zaistí postup do záverečného zlosovania o ceny (22.5.). Pravidelní tipéri tak môžu za 20 dní súťaže postúpiť až 20× a získať tím väčšiu šancu v žrebovaní. Prvý vyžrebovaný získa 200 000 Netov, ďalších 500 po 2 000 Netoch. Bližšie informácie sa dozviete na pobočkách Tipsportu.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!