Tipovanie Ligy Majstrov: Liverpool – Hoffenheim

Veľká opora „The Reds“ si dnes zápas nezahrá. Okrem toho, že je zranený, sa v súvislosti s ním hovorí aj o odchode do FC Barcelona. Tipovanie Ligy Majstrov si väčšina komunity nenechá ujsť a podať môžete všetkých 5 dnešných zápasov Play off.

Hlavnú pozornosť však bude vo svete pútať zápas nemeckého Hoffenheimu, ktorý hostí Liverpool FC. Hráči z anglického tímu predviedli v prvom ligovom kole v Premier League, že problém môžu mať hlavne v obrane (remizovali 3:3 na pôde Watfordu). No bez pochýb im chýbala (a aj dnes bude) ich ofenzívna hviezda Philippe Coutinho.

Do tímu červenej časti Liverpoolu prišiel v roku 2013 z Interu Miláno za 8.5 milióna libier. Od tej doby tu odohral 182 zápasov a strelil v nich 42 gólov + množstvo ďalších pripravil svojim spoluhráčom. Každopádne, Kloppovi zverenci určite nepredajú svoju kožu lacno a budú chcieť uspieť aj bez svojej najväčšej hviezdy, ktorá ma vraj namierené do FC Barcelona za min. €100,000,000.

V Tipsporte je na postup Liverpoolu kurz 1.32, pričom na nemecký tím až 3.4. V samotnom dnešnom zápase sú kurzy nasledovné: Hoffenheim – Liverpool 3.2-1.7-3.6-1.4-2.3, čiže aj v dnešnom zápase je mierny favorit Liverpool FC.

Kurzy na všetky zápasy Play off Ligy Majstrov (dnešné aj zajtrajšie) v stávkovej kancelárii Tipsport:

Tipovanie Ligy Majstrov Tipsport kurzy
Tipovanie Ligy Majstrov: Kurzová ponuka Tipsportu

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!