Tipsport TV: Sledujte tisíce živých prenosov ZADARMO

Tipsport TV prináša toľko televíznych prenosov (live streamov), že by ju mal každý športový fanúšik vyskúšať. A na to, aby ste ju mohli sledovať stačí naozaj málo. Pri tipovaní online je sledovanie živých prenosov neodmysliteľnou súčasťou. Na Tipsport TV nedajú milovníci LIVE stávok dopustiť.

Sledujte tisíce živých prenos ZADARMO na Tipsporte

Tipsport TV je internetová televízia pre komunitu zaregistrovanú na ich internetovej stávkovej kancelárii, teda na Tipsporte. Čiže registrácia na Tipsporte je prvou podmienkou na sledovanie. Druhou a zároveň poslednou je, že pre jej spustenie stačí podať jednu jedinú stávku na Tipsporte v min. výške €1.20 za 30 dní.

Potom môžete sledovať športové podujatia jedno za druhým. Okrem iného napríklad aj všetky zápasy slovenskej hokejovej Tipsport Ligy. V ponuke sú online streamy z ďalších súťaží ako NHL, KHL, Bundesliga, Primera División, tenisové grandslamy, MLB a ďalšie.

TV Tipsport je online športová televízia s bohatým programom súťaží a priamych prenosov z celého sveta. Aké športy sa dajú na Tipsport TV sledovať?

Tipsport TV program priamych prenosov:

• slovenskej Tipsprt Ligy, českej Tipsport extraligy, NHL, KHL či švédskej Elitserien
• 1. českej, nemeckej, španielskej, talianskej, francúzskej alebo holandskej futbalovej ligy
• tenisových turnajov ATP a WTA
• florbalovej Tipsport Superligy
• množstva ďalších športov ako basketbal (NBA, Nemecká liga, Euroliga, atď.), hádzaná, volejbal, bejzbal, futsal a iné.

Spustenie Tipsport TV:

Na sledovanie Tipsport TV musíte mať aktívny hráčsky účet. Po registrácii na internete môžete sledovať prenosy iba po dobu 7 dní. Potom už je potrebné splniť jednu jednoduchú podmienky, aby vám boli live stream k dispozícii neustále.

Pre registrovaných užívateľov stávkovej kancelárie Tipsport sú videoprenosy dostupné vždy, keď si v priebehu 30 dní uzatvoria stávku aspoň v hodnote 1,20 EUR (platí pre všetky streamy s výnimkou 1. českej futbalovej ligy).

Podmienka sledovania streamov z 1. českej futbalovej ligy: Prenosy z tejto súťaže môžete sledovať len v prípade, že ste uzatvorili tiket v deň zápasu alebo v predchádzajúci deň (pričom stávka môže byť v ľubovoľnej výške), alebo ak máte zostatok na účte vo výške aspoň 4 EUR.

Sledovanie live streamov na Tipsporte:

Najprv sa treba prihlásiť do hráčskeho účtu na weobej stránke Tipsportu alebo cez mobilnú aplikáciu. Potom kliknúť na sekciu TV a vybrať si v programe zápas, ktorý chcete sledovať. Prenosy, na ktoré sú k dispozícií live kurzy, budú vysielané v sekcii LIVE.

Okno s priamym prenosom sa zobrazí v strednej časti stránky. V prípade prenosov z českej hokejovej Tipsport extraligy je možné okno s prenosom zväčšiť na celú obrazovku. Kompletnú ponuku aktuálnych priamych prenosov nájdete vždy v ľavej časti menu. Pri všetkých aktuálne vysielaných dueloch s live stávkami uvidíte taktiež aktuálne skóre. Po kliknutí na zvolené stretnutie sa zobrazí kompletné ponuka live príležitostí.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!