Tipujte nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie

Viete, kto nahradí Jána Kozáka? Tipujte nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie na Tipsporte alebo v Niké. Vsadiť si môžete aj na Borbélyho, Maradonu a Mourinha. No to nie sú jediní kandidáti, na ktorých je veľmi vysoký kurz. V hre sú aj Maradona, Zidane, Wenger, Moravčík, atď.. No reálnejší sú Hapal, Guľa, Tarkovič, či Vrba.

ján Kozák tréner
Ján Kozák

Slovenská futbalová reprezentácia neuspela vo svojom druhom zápase Ligy národov proti Česku, keď sme im doma podľahli 1:2. Keďže následne Ukrajina zdolala doma Česko 1:0, tak Slovensko definitívne prišlo o možnosť dostať sa v trojčlennej skupine na jej čelo. Medzi týmito dvoma spomínanými zápasmi sa však udiala ešte jedna vec, ktorá trénerovi slovenskej repre Jánovi Kozákovi pripadala oveľa horšia ako aktuálna predvádzaná hra a výsledky našich sokolov.

Po zápase s ČR si sadol Ján Kozák k videozáznamom.

Ďalej budeme pokračovať jeho slovami „Večer som si pozrel dvakrát zápas s Českom a zrazu zisťujem, ako hráči prichádzajú zvonku. Strašne ma to bolelo, bolo to, ako keby ma niekto opľul alebo dal facku. Chcel som, aby sa títo hráči priznali. Tréning na druhý deň bol o desiatej, stretol som sa pred ním s Martinom Škrtelom a Marekom Hamšíkom, obaja boli prekvapení.“ 7 hráčov reprezentačného výberu totiž porušili životosprávu a boli sa zabávať v jednom zo seneckých podnikov. Malo by sa jednať o Dúbravku, Šullu, Škriniara, Šatku, Gyombéra, Lobotku a Weissa ml.. Kozák následne odstúpil z postu reprezentačného trénera, práve pre výstrelok spomínanej sedmičky hráčov.

Promptne na to zareagovali aj stávkové kancelárie. Konkrétne Tipsport a Niké, ktoré už vypísali kurzy na možných nových trénerov futbalového Slovenska.

Trochu humornejšie to poňalo Niké, kde si môžete staviť na naozaj zaujímavé mená. Hovorí sa, že Mourinho to má v Manchesteri United nahnuté, a tak v zozname možných kandidátov na post slovenského reprezentačného trénera figuruje podľa Niké aj on. No nielen kurz 800 hovorí za to, že sa na SVK tak skoro neukáže. Wenger a Zidane by sa radi už (podľa ich vyjadrení) vrátili k futbalu, a tak v zozname kandidátov nechýbajú ani oni. Najväčší kurz je však na Diega Maradonu. Niekdajšia hviezda SSC Neapolu by sa tak mohla prvýkrát stretnúť v jednom tíme s jeho nástupcom Hamšíkom. Ale tak isto ako aj to, že trénerom sa stane Borbély ktorému by museli zaplatiť aj prekladateľa z filozofie na normálnu reč to asi nebude.

Najviac sa v médiách skloňujú mená ako Ševela, Galád, Vrba, Weiss st., Tarkovič no hlavne Guľa a Hapal. Podľa stáv. kancelárii je najväčším favoritom Pavel Hapal. Nuž uvidíme, nakoniec to môže byť aj niekto úplne iný.

Kurzy na nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie na Tipsporte:

TreneerSVKTipsport
Tipujte nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie na Tipsporte

Kurzy na nového trénera v stávkovej kancelárii Niké:

TrenerSVKNike
Tipujte nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie v Niké

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!