Vylepšený XXL bonus DOXXbetu na tipovanie

V minulom roku prišiel DOXXbet s akciou, vďaka ktorej si môžete zvýšiť svoju výhru až o 100%! Vylepšený XXL bonus DOXXbetu teraz prichádza s podmienkami, ktoré sú ešte lepšie a prehľadnejšie. Ten kto nemá na DOXXbete založený účet by preto nemal váhať, veď okrem tejto akcie vám DOXXbet prináša aj vstupný bonus až do výšky €2,000.

XXL bonus na DOXXbete

Ešte v novembri sme vás informovali o XXL bonuse na DOXXbete. O čo v ňom vlastne ide? Je to úplne jednoduché. Podľa počtu zápasov na tikete sa vám zvýši výsledný kurz. A ak ich nasúkate na tiket naozaj hojne, tak si svoju výhru navýšite až o 100%!

Pri počiatkoch tejto akcie boli pravidlá nastavené tak, že ak ste dali napríklad 2 a viac zápasov, výsledný kurz sa vám zvýšil o 2%. Ak 5 a viac zápasov tak o 5%, ak 8 a viac zápasov tak o 15%, ak 13 a viac zápsov tak o 40%, atď… Ak ste tak chceli vyšší bonus, museli ste to riešiť „skokovou metódou“, a teda pridať vždy minimálne o 3 zápasy na tiket viac.

To už však neplatí. Bonus sa navyšuje pri každom pridanom zápase! Ak teraz napríklad dáte 2 zápasy, máte bonus 2%, ak 3 zápasy, bonus je 3%, atď… ak 8 zápasov bonus je 15%, ak 11 zápasaov 30% a ak 13 zápasov 40%.

Kompletný zoznam bonusov:

XXLbonusDOXXbet
Zoznam XXL bonusov

Ako funguje XXL bonus DOXXbetu?

Podajte minimálne 2 zápasy na tiket a informácia o výške bonusu sa vám zobrazí v spodnej čast tiketu. Bonus sa zvyšuje len s každou ďalšou udalosťou, ktorá má kurz 1.20 a viac. Možná výhra ktorá sa vám ukáže je už konečná suma, v ktorej je zahrnutá aj výška bonusu. Bonus nepodlieha žiadnym skrytým pravidlám a pripisuje sa ako reálne peniaze spolu s výhrou z tiketu.

XXL bonus DOXXbetu tiket
XXL bonus DOXXbetu

– bonus neplatí pre tikety zlatej ligy a tikety stavené za voľnú stávku,
– v prípade skonta zápasu (zápas sa vyhodnotí kurzom 1) sa výška bonusu automaticky zmení. Percentuálna hodnota bonusu klesne o úroveň nižšie tak, ako keby skontovaný zápas na tikete nebol,
– akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety (sólo stávky a kombinované stávky) a takisto LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové a skupinové tikety.

DOXXbet okrem tejto akcie ponúka aj veľa ďalších. Zaujímavý je hlavne vstupný bonus, ktorý je najvyšší v rámci stáv. spoločností s licenciou v Slovenskej republike. Podmienky na získanie tohto bonusu nájdete tu v podzáložke „Bonus“.

Získaj registráciou €20 bezrizikovú stávku a €2,000 vstupný bonus DOXXbetu na stávkovanie online!