Nová súťaž v tipovaní na Tipsporte o 8,000,000 Netov!

Zatiaľčo športové hviezdy zabojujú v Južnej Kórei o medaily, najväčšiu tipérsku komunitu zasypú Tisíce na snehu. Nová súťaž v tipovaní rozdá až 8,000,000 Netov! O čo pôjde? Tipujte v období do 25. februára na Tipsporte umiestnenie účastníkov…. Nety potom možno použiť ako vklad na uzatváranie stávky!

Nová súťaž v tipovaní Tisíce na snehu Tipsport
Nová súťaž v tipovaní: Tisíce na snehu

Tipujte v období do 25. februára umiestnenie účastníkov v konkrétnych pretekoch a výsledky hokejových zápasov na ZOH v Pchjongčchangu a získajte pre seba čo najväčší podiel z osemmiliónovej dotácie. Celkový víťaz získa 400,000 Netov! Podmienka účasti? Jediná. Novú súťaž si zahráte, len pokiaľ máte overenú totožnosť (ako si ju overiť zistíte priamo na stránkach Tipsportu, je to jednoduché).

Súťaž Tisíce na snehu prebehne v 15 kolách. Každé kolo obsahuje dve časti: “Tipuj umiestnenie“ a “Tipuj hokej“. Prvá časť tvorí tipy na intervalové umiestnenie športovcov/tímov v určitých pretekoch a druhá tipy na výsledok vybraných hokejových zápasov v základnom hracom čase (1 = domáci, 0 = remíza, 2 = hostia). Pri intervalových umiestneniach prognózujete, v ktorom z piatich intervalov účastník preteky dokončí. Za každý správny tip získate bod do rebríčka.

V rámci daného kola musíte vyplniť kompletne obe časti (“Tipuj umiestnenie“ aj “Tipuj hokej“) a priradiť v každom z nich jedného žolíka, inak vám tipy nepôjdu odoslať. Za správny tip označený žolíkom získate dvojnásobný počet bodov, teda dva.

Svoje tipy môžete upravovať až do uzávierky daného kola (tou je začiatok príležitosti, ktorá v danom kole štartuje ako prvá). Tá sa v priebehu súťaže môže meniť. Uzávierka prvého kola je 10.2. o 8:15 hod..

Ceny? Bohaté. Celkovo sa hrá až o 8,000,000 Netov! Tipujúci s najvyšším súčtom dosiahnutých bodov získa 400,000 Netov, druhé miesto má hodnotu 200,000 Netov a za bronz obdržíte 120,000 Netov. Okrem odmeny za celkové umiestnenie Tipsport ocení aj najlepšieho tipujúceho v každom z 15 kôl, a to 200,000 Netmi! V prípade, že výhercov bude viac, cena sa medzi nich rozdelí.

A ako sa do súťaže Tisíce na snehu zapojíte? Jednoducho. Stačí sa na Tipsport webe prihlásiť, v sekcii súťaže kliknete na Tisíce na snehu a odošlete svoje tipy. Pre účasť nie je potrebné spĺňať žiadne limity vkladov. Na stránke súťaže nájdete okrem výsledkov aj bilanciu vašich tipov a počet Netov, ktoré ste vyhrali. Súťaž je dostupná výhradne na webe. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí tipovať).

Pre pripomenutie: Tisíce na snehu si nezahráte, pokiaľ nemáte overenú totožnosť na svojom hernom účte. Bez tejto aktualizácie športový sviatok roka s novou súťažou neoslávite. Maximálne niekoľko hodín po tom, čo budete overený, môžete bez obmedzenia súťažiť.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!