Zimný Tipcup vypukne už čoskoro na Tipsporte

Tipérsku komunitu na Tipsporte zaplaví vlna Tipcupov. V roku 2018 sa ich počet oproti tomuto roku zdvojnásobí! Obľúbenú súťaž si teda užijete rovno štyrikrát. Sériu odštartuje Zimný Tipcup.

Zimný Tipcup Tipsport
Zimný Tipcup na Tipsporte

Ale pozor, ten začne už o pár dní – 26. decembra! Do tej doby si tak nezabudnite overiť totožnosť. Nasledovať bude jarný, letný a nakoniec jesenný pod názvom Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní. Výška dotácie? Do každého Tipcupu napumpuje Tipsport4,000,000 Netov. S výnimkou toho posledného. Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní sa budú hrať o 8,000,000 Netov! Bodku za rokom napíše Turnaj majstrov so stodvadsaťtisícovou dotáciou. Cena pre víťaza? 40,000 EUR!

Zimný Tipcup

Pre účasť na Zimnom Tipcupe stačí byť registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. K tomu je potrebné overiť si svoju totožnosť. Bez tejto aktualizácie si Tipcup nezahráte. Maximálne niekoľko hodín po tom, ako bude overená vaša totožnosť, môžete bez obmedzenia súťažiť. Zimný Tipcup vypukne 26. decembra 2017 tradične dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipujúci proti sebe. Denný limit v kvalifikácii je 2 EUR. Zimného Tipcupu sa tak môže zúčastniť vážne každý. Víťaz kvaldy získa 400,000 Netov.

Ako sa do súťaže prihlásite? Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket následne vsadiť.

Do vyraďovacích duelov jeden na jedného postúpi 8,192 tipérov. Každý súboj bude trvať päť kalendárnych dní. Na skvelé odmeny sa môžu tešiť všetci účastníci play off. To vyvrcholí 14. marca 2018. Limity stávok pre jednotlivé kolá vyraďovacej fáze sa budú postupne navyšovať, aby tipujúci mohli naplno preukázať svoje umenie.

40,000 EUR pre kráľa Turnaja majstrov

Rok 2018 zakončí decembrový Turnaj majstrov so stodvadsaťtisícovou dotáciou. Do turnaja sa kvalifikuje celkom 2,016 klientov Tipsportu. Počty postupových miest sú rozdelené rovným dielom medzi Tipligu (1,008 hráčov) a Tipcupy (1,008 najlepších tipérov z rebríčka Tipcupov za rok 2018; do rebríčka sa počítajú ako body odmeny získané vo vyraďovacích častiach všetkých zmieňovaných Tipcupov počas roka, počet kvalifikačných miest do Turnaja majstrov sa tak oproti tomuto roku zvýši).

Formát Turnaja majstrov však bude trocha odlišný. Všetkých 2,016 súťažiacich si to medzi sebou rozdá počas 12 dní v tzv. základnej kvalifikačnej časti. Ďalej prejde iba 256 tipérov. Na tých potom čakajú jednodenné súboje. Každý z tipérov, ktorý sa kvalifikuje do Turnaja majstrov, získa odmenu. Akú vysokú? To už bude záležať iba na jeho umiestnení, prípadne na tom, v ktorom kole v súbojoch jeden na jedného skončí.

Najúspešnejší z vás sa môže tešiť na tučnú výhru. Ten, kto Turnaj majstrov ovládne, získa štyridsaťtisícovú dotáciu! Áno, víťaz záverečného podujatia roka 2018 obdrží 40 000 EUR!

Termínové poradie Tipcupov/Turnaje majstrov 2018:

TipcupRozpis
Termíny Tipcupov na rok 2018

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!