Tipovanie Hry o tróny: Aký koniec napíše?

Sledujete Hru o tróny a tešíte sa na 8. sériu? Všetci fanúšikovia obľúbeného fantasy seriálu by sa mali dočkať poslednej šestice epizód už v apríli. Tušíte kto bude na konci záverečnej sezóny vládcom Siedmich kráľovstiev? Tipovanie Hry o tróny ponúka stávková kancelária Tipsport.

Tipovanie Hry o tróny na Tipsporte
Tipovanie Hry o tróny

Skontrolujte aktuálnu ponuku kurzov na Tipsporte a pošlite svojho favorita na tiket! Podľa bookmakerov by to mohol byť Bran Stark v kurzovej hodnote 2.80. Ďalšími v poradí sú Jon Snow (3.00), Daenerys Targaryen (4.50), Tyrion Lannister (7.00)… Zasadne „Khaleesi“ konečne na Železný trón? Alebo tam vidíte niekoho iného? Tipnite si….

Názory tipérov na vyvrcholenie úspešnej série „Game of Thrones“ sa rôznia. Borci z najväčšej tipérskej komunity sa najčastejšie v analýzach zhodujú na mene staršej z dcér Eddarda Starka (Sansa Stark – kurz 12.00). Súhlasíte? Alebo prognózujete prekvapivejší koniec?

Kvalitný príbeh má vždy nečakanú pointu, takže zabudnime na jednoduché zakončenie a rovno si škrtnime Sansu, Daenerys alebo Jona Snowa. Taký koniec je predvídateľný a príliš banálny. Zakončenie so Samwellom na tróne by bolo logické aj úprimné, aby celý príbeh vyznel pozitívne. Nenápadný Samwell Tarley spĺňa všetky predpoklady budúceho kráľa, je to snáď jediná čisto kladná postava,“ napísal Demosthenes. Skúsite aj vy kurz 40.00?

Ponuka na tipovanie Hry o tróny je dostupná v stávkovej kancelárii Tipsport.

Získaj €15 zadarmo len za registráciu a €4,000 vstupný bonus Tipsportu na stávkovanie online!