fortuna

Image

Preinštalujte si svoju Fortuna android aplikáciu

Ak používate mobilnú aplikáciu Fortuny pre android, tak si ju pre jej ďalšie fungovanie musíte nevyhnutne preinštalovať. Od 30.1.2018 totiž staré verzie aplikácie nie sú funkčné. Ako na to?


fortunatipovanie androidČítaj viac »
Image

Za €100 vklad výhra až €25,309

Aj dnes vám prinášame niektoré zaujímavé tikety z minulého týždňa vsadené vo Fortune, ktoré by vás mohli inšpirovať v tom, ako sa dá za pár EUR vyhrať obrovská čiastka.


zaujímavé tiketyfortunaČítaj viac »
Image

Fantastické výhry vo Fortune

Počas minulého týždňa sa podarilo niekoľkým stávkarom trafiť naozaj vo Fortune krásne výhry. Jeden stávkujúci vsadil iba 2 zápasy a iba za €7.17. No napriek tomu vyhral až €14,689! No boli aj väčšie výhry, napr. až €35,850!


zaujímavé tiketyfortunaČítaj viac »
Image

Hraj v tenisovovom maratóne o ceny za €10,000

Stav si každý deň v termíne od 28.8. do 10.9.2017 vo Fortune aspoň jeden tiket v hodnote €3 a viac a si v hre o fantastické ceny!


tenisfortunaČítaj viac »
Image

Fortuna zvýšila vstupný bonus až do €1,000!

Fortuna pridala sdo svojich možností vstupného bonusu ďalšie dve alternatívy. Prvou je bonus do €1,000 a druhou je ten pre menších hráčov do €50. Aké sú podmienky?


fortunaČítaj viac »
Image

Zvýšte si svoju výhru o 5%!

V termíne 14.7. do 31.7.2017 si môžete zvýšiť svoju výhru v stávkovej kancelárii Fortuna na svojom tikete o 5%. Ako na to?


fortunabonusČítaj viac »
Image

Dnes štartuje Slovenská Futbalová Liga

Hneď na úvod sa v nej stretne nováčik Fortuna Ligy Nitra s majstovskou Žilinou. Na koho sa v ktorej stávkovej kancelárii oplatí ďať? Pripravili sme pre vás porovnanie kurzov v stávkových kanceláriách Tipsport, Fortuna a BetX.


fortuna ligafortunaČítaj viac »