tipsport

Image

Nová súťaž na Tipsporte: Tisíce na snehu o 8,000,000 Netov!

Zatiaľčo športové hviezdy zabojujú v Južnej Kórei o medaily, najväčšiu tipérsku komunitu zasypú Tisíce na snehu. Konkrétne 8,000,000 Netov! O čo pôjde? Tipujte v období do 25. februára umiestnenie účastníkov.... Nety potom možno použiť ako vklad na uzatváranie stávky! Pre účasť nie je potrebné spĺňať žiadne limity vkladov!


tipsportČítaj viac »
Image

Prehľadnejšie handicapy, rádio a ďalšie vychytávky na Tipsporte!

Množstvo úprav, ktoré by vám mali spríjemniť život, sa k včerajšiemu dňu dočkali webové stránky Tipsportu. Sprehľadnili pre vás handicapy, stávky na výsledok a počet gólov a drobné úpravy sa dotkli aj príležitosti na výsledok a góly v podaní oboch súperov. Vylepšení je ešte oveľa viac....


tipsportČítaj viac »
Image

Pekné výhry v Tipsporte

Počas posledných dní sa na Tipsporte darilo niekoľkým tipujúcim. pozrite si niektoré najzaujímavejšie tikety, kde sa vyhrávalo s kurzami 345.07, či dokonca 614.13! Zatipujte si tu aj vy, Tipsport má vstupný bonus až do €999!


bonustipsportČítaj viac »
Image

Postupujte v rebríčku tipérov a získajte uznanie komunity

Tipliga (TL) je pravidelná súťaž pre najväčšiu tipérsku komunitu v stáv. kancelárii Tipsport. Jedná sa o herný systém líg rozdelených do skupín. Tento systém sa podobá napríklad systému futbalových súťaží. Tipliga sa hrá na pobočkách i na internete a je možné do nej zaradiť všetky stávky s výnimkou live stávok.


tipsportČítaj viac »